کد خبر: 246620 A

رئیس بیمارستان رازی قائمشهرخبرداد:

این دستگاه با ۱۶ اسلایز از پیشرفته ترین دستگاه CTSCAN است که قابلیت آنژیوگرافی از تمام نقاط بدن بغیر از آنژیوگرافی قلب را دارد.

سید خسرو قاسمپوری در بازدید خبرنگاران از پروژه افتتاحی بخش CTSCAN بیمارستان رازی شهرستان قائمشهر در دهه فجر امسال اظهار داشت: بدلیل قدیمی بودن و خراب شدن دستگاه سی تی اسکن در اواخر سال ۹۲ خراب شدن این دستگاه و همچنین به صرفه نبودن تعمیر دستگاه دانشگاه علوم پزشکی اقدام به خریداری دستگاه جدید برای خدمات مطلوب به بیماران کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا ازقایمشهر، وی افزود: این دستگاه با ۱۶ اسلایز از پیشرفته ترین دستگاه CTSCAN است که قابلیت آنژیوگرافی از تمام نقاط بدن بغیر از آنژیوگرافی قلب را دارد.

رئیس بیمارستان رازی قائمشهر بیان داشت: روزانه ۲۵ تا ۳۰ بیمار برای انجام CTSCAN به این بیمارستان مراجعه می کنند.

قاسمپوری با بیان اینکه مرکز آموزشی درمانی بیمارستان راضی با دارا بودن ۲۱۴ تخت فعال به بیماران ارایه خدمت می کند گفت: این بیمارستان به عنوان یک بیمارستان جنرال به صورت تخصصی و فوق تخصصی ارایه خدمت می کند.

وی اظهار داشت: بخش دیالیز این بیمارستان با ظرفیت ۱۳ تخت روزانه در سه نوبت به بیماران خدمات پزشکی ارائه می کند.

قاسمپوری با اعلام اینکه این بیمارستان دارای ۱۲ تخت ICU، ۱۲ تختCCU برخوردار است ابراز داشت: با حجم مراجعین به این بیمارستان ضریب اشغال تخت های این بیمارستان ۹۰ درصد است.

وی افزود: این بیمارستان در بخش های مغز و اعصاب، گوش و حلق و بینی، کلیه، ریه، غدد، روماتولوژی، چشم پزشکی و اورولوژی قلب به بیماران خدمات ارایه می کند.

رئیس بیمارستان رازی قائمشهر به پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصد بیمارستان جایگزین رازی قائمشهراشاره کرد و ابراز داشت: اگر اعتبارات این بیمارستان بموقع تأمین شود تا سال ۹۵ به بهره برداری خواهد رسید.

وی به کلینیک تخصصی این بیمارستان اشاره کرد و گفت: کلینیک تخصصی با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص در دو نوبت صبح و عصر فعالیت دارد.

قاسمپوری در ادامه ابراز داشت: ماهانه ۲۴ هزار نفر در دو نوبت صبح و عصر در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان رازی خدمات دریافت می کنند.

وی همچنین با اشاره به دیگر خدمات این کلینیک از دریافت خدمات ماهانه به ۱۵ هزار نفر در بخش اورژانس این بیمارستان خبر داد.

بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی دهه فجر قلب مغز دستگاه بخش قائمشهر رازی اسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر