کد خبر: 253174 A

در دومین جلسه ستاد توسعه فضای بز شهرستان بابل مطرح شد؛

ستاد توسعه فضای سبز شهرستان بابل در راستای ترویج و توسعه فضای سبز وهمچنین تلاش برای ساماندهی واستانداردسازی فضای سبزموجود تشکیل شد.

دومین جلسه ستاد توسعه فضای سبز شهرستان بابل در سالجاری با حضور معاون عمرانی فرماندار برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل جعفر آقاجان نتاج، در این جلسه با اشاره به ظرفیت‌های محلی، خواستار اشاعه فرهنگ عمومی و اهتمام دستگاههای مسئول برای ارتقای سطح استاندارد فضاهای سبز و ترویج و توسعه آن در تمام نقاط شهرستان شد.

اعضای ستاد توسعه فضای سبز شهرستان نیزضمن ابراز خرسندی از فعالیت قابل قبول این ستاد، آمادگی خود را برای همکاری و هماهنگی دراجرای طرح‌های فضای سبز در نقاط مختلف شهرستان بابل اعلام کردند.

الزام واحدهای تولیدی و کارخانجات به اجرای فضاهای سبز، اجرای طرح توسعه فضاهای سبز در ورودی شهرهای این شهرستان و نیز افزایش ظرفیت تولید نهال مورد نیاز شهرستان بابل از مصوبات این جلسه بود.

در این نشست همچنین بر رعایت اصول فنی و استفاده از روش‌های نوین و مکانیزه در سیستم آبیاری با هدف صرفه‌جویی درمصرف آب تاکید شد.

گفتنی است ستاد توسعه فضای سبز شهرستان بابل در راستای ترویج و توسعه فضای سبز وهمچنین تلاش برای ساماندهی واستانداردسازی فضای سبزموجود تشکیل شد.

ارتقای سطح استاندارد روابط عمومی صرفه جویی فرماندار فضای سبز معاون توسعه شهرستان بابل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر