کد خبر: 253178 A

صنایع چوب و کاغذ مازندران؛

دریافت نشان های استاندارد در سالهای متوالی و معرفی این شرکت به عنوان واحد نمونه استانی و ملی بیانگر توفیقات روز افزون بزرگترین واحد تولید انواع کاغذ در کشور می باشد.

شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در هفدهمین همایش شرکتهای برتر و بزرگ کشور در مورخ ۲۷ بهمن ماه ۹۳، که در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما با حضور جمعی از مقامات کشوری برگزار گردید در جمع ۵۰۰ شرکت رتبه اول صنایع سلولزی در کشور را به دست آورد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در تازه ترین رده بندی سازمان مدیریت صنعتی کشور عملکرد شرکتهای صنعتی در زمینه رشد سریع و روند آن در سال گذشته بررسی و ۵۰۰ شرکت برتر در بخش های مختلف معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران تولیدکننده انواع کاغذ که در حال حاضر سالانه ۱۷۵ هزار تن انواع کاغذ را تولید می نماید، در فهرست این ۵۰۰ شرکت برتر قرار گرفته و مقام نخست صنایع سلولزی در ایران را کسب نمود و مفتخر به دریافت گواهینامه شرکت برتر گردید.

شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران که نشان های متعددی از نهادهای ملی و بین المللی دریافت نموده و مطابق با استانداردهای جهانی فعالیت می نماید، اقدامات گسترده ای را به موازات افزایش کمی و کیفی تولیدات در جهت حفظ منابع جنگلی در دستور کار خود قرار داده وبه عنوان صنعت سبز سالهاست که مورد تجلیل دستگاه های نظارتی قرار می گیرد.

شایان ذکر است: دریافت نشان های استاندارد در سالهای متوالی و معرفی این شرکت به عنوان واحد نمونه استانی و ملی بیانگر توفیقات روز افزون بزرگترین واحد تولید انواع کاغذ در کشور می باشد.

استاندارد ایران رشد روابط عمومی صدا و سیما صنعت شرکت برتر صنایع کاغذ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر