کد خبر: 253512 A

رئیس شورای هماهنگی رفاه اجتماعی مازندران:

دهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاهای زیر مجموعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی با حضور رئیس سازمان بازرسی استان مازندران در محل اداره کل تامین اجتماعی مازندران برگزارگردید.

دهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاهای زیر مجموعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی با حضور رئیس سازمان بازرسی استان مازندران در محل اداره کل تامین اجتماعی مازندران برگزارگردید.

به گزارش خبرنگارایلنا از ساری در ابتدا این جلسه علی بابایی کارنامی رئیس شورای هماهنگی رفاه مازندران ضمن تشکر از حضور دستگاههای زیر مجموعه شورای هماهنگی مازندران به تلاش و همکاری تمامی عناصری که با مجموعه تعاون کار ورفاه اجتماعی به نوعی ارتباط دارند را خواستار شد و ابراز امید واری کرد با تشکیل جلسات مستمر شورای هماهنگی همبستگی و یکپارچگی در بین اعضا ایجاد گردد.

مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی مازندران در خصوص جزئیات تشکیل و اهداف سازمانی این شورا هماهنگی رفاه اجتماعی و تعامل بیشتر دستگاههای را مهمترین دستاورد این شورا دانست و گفت: تشکیل این شورا باید نقطه عطفی باشد برای اهداف بلند مدت پیش روی تمام دستگاهایی که به نوعی با وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ارتباط دارند، در واقع یکی از اهداف شورا آشنایی بیشتر مجموعه تعاون کار و رفاه اجتماعی با فعالیت ها و اقدامات دستگاهها ی زیرمجموعه است که امیدواریم این امر محقق بشود.

بابایی کارنامی تصریح کرد: برای پایداری سرمایه‌های جامعه نیازمند یک‌پارچه دیدن و برنامه ریزی سیستمی و یک‌پارچگی همه دستگاه‌ها در عمل هستیم و باید در این خانواده بزرگ اداره کل، نگاه‌ها را یک‌پارچه کنیم و همان گونه که موفقیت حوزه روابط کار سبب نجات اقتصاد کشور می‌شود به تعاون، تأمین اجتماعی، بهداشت و درمان و بهزیستی نیز همان نگاه وجود داشته باشد.

رئیس شورای هماهنگی رفاه مازندران با اشاره به اینکه یکی از اهداف تشکیل این جلسه ایجاد تعامل بین مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت متبوع به منظور برنامه ریزی لازم جهت استفاده مناسب از تمام ظرفیت های دستگاه ها در راستای هم افزایی می باشد گفت: لازم است با شناخت هرچه بهتر نسبت به فعالیتها و نوع خدمات ارائه شده توسط دستگاهها برنامه کاری توسط هر دستگاه اجرایی بعنوان منشور کاری تهیه و مورد عمل قرار گیرد.

استان مازندران اقتصاد کشور بهزیستی تامین اجتماعی جامعه رفاه اجتماعی سرمایه کار و رفاه اجتماعی وزارت تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر