کد خبر: 253522 A

استاندار مازندران در جمع سرمایه گذاران ایرانی حاضر در آستراخان:

در حال حاضر وضعیت صادرات استان باید چند برابر شود، زمینه توسعه تجاری در استان مازندران وجود دارد، ولی برای توسعه نیاز به همکاری همه جانبه است.

ربیع فلاح صبح امروز در دیدار با سرمایه گذاران ایرانی حاضر در آستارخان اظهار داشت: برای برون رفت از توسعه تجاری در آستارخان ایجاد سرای تجاری ضروری به نظر می رسید.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی مازندران، وی تصریح کرد: سرمایه گذاران ایرانی در این دفتر حضور موثری داشته باشند، به دلیل اینکه ایجاد این سرای تجاری رویدادی بسیار بزرگی در مناسبات دو استان و کشور ایجاد می کند.

استاندار مازندران خاطر نشان کرد: در حال حاضر وضعیت صادرات استان باید چند برابر شود، زمینه توسعه تجاری در استان مازندران وجود دارد، ولی برای توسعه نیاز به همکاری همه جانبه است.

وی با اعلام اینکه با ایجاد سرای تجاری در آستارخان زمینه پرواز هوایی بین دو استان فراهم می شود، خاطر نشان کرد: توسعه کشتیرانی و گردشگری نیاز به برقراری پرواز هوایی است.

فلاح با اعلام اینکه دولت برای توسعه حمل و نقل دریایی حمایت‌های لازم را در دستور کار دارد، خاطر نشان کرد: زمینه صادارات محصولات مازندران و حتی کشور با حمایت ایجاد سرای تجاری فراهم می شود.

وی خاطر نشان کرد: ایجاد این دفتر مطالبات تجار را پیگیری می کند و این دفتر پل مشترک بین بخش خصوصی و دولتی است، دولت دخالتی در ایجاد این دفتر ندارد ولی اقدامات حمایتی را در برنامه کاری خویش قرار می دهد.

استاندار مازندران خاطر نشان کرد: برای توسعه حمل و نقل هوایی نیاز به ایجاد چندین پروژه تجاری است، در استان مازندران با استفاده از ظرفیت رسانه‌ای از ایجاد این دفتر و توسعه تجاری بین مازندران و آستارخان استفاده می شود.

وی اضافه کرد: مسئولان استان مسئولان استان به صورت جدی شکل گیری سرای تجاری را به صورت جدی در دستور کار قرار می دهند.

فلاح اضافه کرد: برای توسعه این دفتر از همه فعالان اقتصادی حاضر در آستارخان دعوت شود تا زمینه توسعه سرمایه گذاری موثر در آستارخان فراهم شود.

استاندار مازندران گفت: ایجاد این سرای تجاری به نوعی از فعالیت تجار ایرانی در روسیه حمایت می کند.

استان مازندران استفاده از ظرفیت بخش خصوصی حمل و نقل دولت رسانه روابط عمومی سرمایه گذاران سرمایه گذاری گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر