کد خبر: 261693 A

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خبر داد:

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری برنامه‌های ویژه سوگواری ایام فاطمیه در 1000 مسجد استان مازندران خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری سید اسماعیل احمدی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران با اعلام این خبر گفت: تعداد کانونهای فرهنگی و هنری مساجد تحت نظارت اداره اوقاف نیز 3هزار و 100 مورد است که در ایام فاطمیه آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی و اجرای برنامه‌های مذهبی ایام فاطمیه است.

مسئول کمیته فرهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران با بیان اینکه در ایام نوروز 630 کانون فرهنگی و هنری مساجد روستایی در محور های اصلی راه و ورودی شهرها مستقر هستند تصریح کرد: 370 کانون فرهنگی و هنری مساجد شهری نیز در این ایام آماده ارائه خدمت به مسافرین هستند.

احمدی همچنین از آمادگی 250 کتابخانه عمومی مساجد برای استفاده مهمانان نوروزی اشاره کرد و گفت: کلیه مساجد استان مازندران برای میزبانی مسافرین در ساعات برپایی نماز آماده و مهیا هستند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران ایام فاطمیه ایام نوروز خدمت رسانی به مسافران فرهنگی و هنری مسجد مهمانان نوروزی نماز ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر