کد خبر: 333206 A

فرمانده انتظامی مازندرا ن:

جعفری نسب گفت:هدف نیروی انتظامی جلب اعتماد مردم و مشارکت مردم در ایجاد امنیت است و این امر از اهداف مهم ناجا تقلی می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، سردار مسعود جعفری نسب در همایش فرماندهان پاسگاهها و کلانتریهای مازندران در پلاژ نیروی انتظامی ضمن تبریک هفته وحدت از کلیه مسئولین دستگاههای اجرایی ، نهادها و ارگان ها که در امر حفظ ، کشف  و پیشگیری از جرائم کمک کردند قدردانی کرد.
 
وی ضمن با بیان این مطلب که استان مازندران در حال حاضر از ضریب امنیتی خوبی برخوردار است، به بیان گوشه ای فعالیت های صورت گرفته از سوی نیروی انتظامی مازندران پرداخت و گفت: نیروی انتظامی مازندران آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات سالم در سطح استان دارد.
 
فرمانده انتظامی مازندرا ن همچنین به آمادگی نیروی انتظامی در برقراری امنیت و آرامش برای مسافران نوروزی سال 95 اشاره کرد و افزود: اعتماد مردم  و میزان رضایت مندی آنها از اقدامات نیروی انتظامی بسیار برای ما حائز اهمیت است.
 
وی اجرای طرح ارتقاء امنیت در حوزه انتظامی و امنیت اجتماعی را از مهمترین برنامه های در دست اقدام این نهاد عنوان کرد افزود: امیدواریم بتوانیم رضایت مندی حداکثری مردم رادر استان جلب کنیم
 
جعفری نسب جمع آوری اوباش ، اراذل، خرده فروشان و... از جمله مهمترین اقدامات ناجا عنوان کرد و گفت: با پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدراز سوی نیروی انتظامی امنیت و آرامش برای مردم آن مناطق فراهم شد.
 
وی با اعلام اینکه  بین نیروی انتظامی و دیگر دستگاهها و نهادهای استان هماهنگی و تعامل خوبی  برقرار است، افزود: تلاش می شود تا سطح اطمینان مردم به نیروی انتظامی ارتقاء یابد.
امنیت و آرامش انتخابات مسافران نوروزی نیروی انتظامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر