کد خبر: 333210 A

نماینده ولی فقیه در مازندران:

آیت الله طبرسی گفت: با توجه به پیش رو بودن دو انتخاب مهم ، انتخابات مجلس و انتخابات خبرگان ، نیروی انتظامی با آمادگی کامل برنامه ریزی واتحاد و انسجام تدابیر مناسب امنیتی را برای هر چه باشکوه تر برگزار کردن انتخابات اتخاذ کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، آیت الله طبرسی در همایش  فرماندهان پاسگاهها و کلانتریهای مازندران در پلاژ نیروی انتظامی ضمن تبریک هفته وحدت ، امنیت اجتماعی را یکی از مقوله های مهم در کشور دانست و اظهار داشت: لازمه تحقق امنیت و آرامش در جامعه تعامل سازنده  و مثبت تمامی شهروندان و دستگاهها با نیروی انتظامی است.
 
وی خدمت در نیروی انتظامی را از افتخارات بزرگ عنوان کرد و گفت: با توجه به پیش رو بودن دو انتخاب مهم ، انتخابات مجلس و انتخابات خبرگان ، نیروی انتظامی با آمادگی کامل برنامه ریزی واتحاد و انسجام  تدابیر مناسب امنیتی را برای هر چه باشکوهتر برگزار کردن انتخابات اتخاذ کنند.
 
نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه نیروی انتظامی در همه زمینه ها بویژه در برگزاری انتخابات مختلف خوب عمل کرده است، افزود: نیروی انتظامی مانند سال های گذشته در برگزاری انتخابات و حفاظت و صیانت از آرای مردم و برقراری نظم در انتخابات اهتمام جدی داشته باشد.
 
وی به عملکرد خوب فرماندهی انتظامی مازندران در برقراری امنیت در استان اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی مازندران با تدابیر خوب و مناسب باعث تنگ شدن عرصه ارتکاب جرم از سوی مجرمان شده  و امنیت  رادر استان بوجود آورد.
 
آیت الله طبرسی ادامه داد: بینش توحیدی یکی از خصوصیات مهمی است که در نیروی انتظامی کشور ما وجود دارد و این خصلت خوب آنها را از نیروهای نظامی دیگر کشور ها متمایز می کند بنابراین آنها خودشان را سربازان خدا و خدمتکاران به مردم می دانند.
 
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی جلب رضایت مردم رادر دستور کار خود قرار دهد، گفت: نیروی انتظامی باید جلب رضایت حداکثری مردم در راستای ایجاد امنیت و کاهش جرائم را در اولویت های کارهای خود قرار دهد.
 
نماینده ولی فقیه در مازندران وحدت را یکی دیگر از مقوله های مهم همراه با آرامش و امنیت در کشور نام برد و اظهار داشت: امنیت در لوای وحدت  موجب می شود تا دشمنان نتوانند به راحتی مسائل کشورمان نفوذ کنند.
 
آیت الله طبرسی افزود: استان مازندران با توجه به دارا بودن موهبات الهی از جمله کوه، جنگل و دریا سالانه پذیرای مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور است و از طرفی هم درمسیر تردد مسافرین به مشهدالرضا(ع) قرار دارد می طلبد تا نیروی انتظامی در برقرای نظم و امنیت  و کاهش تصادفات راهکارهای مناسبی تعبیه کند.
انتخابات نظم و امنیت نیروی انتظامی ولی فقیه برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر