کد خبر: 334393 A

استانداردردر آیین تجلیل از برترین‌های ورزشی مازندران

استاندار مازندران گفت: مازندران جزو استان‌های پیشرو درزمینهٔ ورزش، واگذاری پروژه‌های عمرانی و نیمه‌تمام به بخش خصوصی در کشور است.

به گزارش ایلنا ،ربیع فلاح جلودار  شب گذشته در آیین تجلیل از برترین‌های ورزشی مازندران با بیان اینکه ورزش از ارزش و اهمیت بالایی برای ارتقاء سلامت جامعه برخوردار است گفت : رفتار و کردار مثبت ، اخلاق پهلوانی و روحیه جوانمردی در میادین ورزشی رشد می کند و برای داشتن جامعه سالم باید درزمینهٔ ورزش قهرمانی و همگانی سرمایه‌گذاری‌های لازم صورت گیرد.

وی با اعلام اینکه ورزش علاوه بر نشاط و شادی در جامعه موجب اعتماد به ‌نفس می‌شود، افزود: ورزش همگانی و قهرمانی را باید توسعه دهیم و این امر از سیاستهای جدی دولت تدبیر و امید است و برای رسیدن به جامعه سالم باید ورزش را توسعه دهیم.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه مازندران نگین ورزش کشور است، اذعان داشت: در مسابقات جهانی و بین‌المللی در کره جنوبی ورزشکاران مازندران به‌ عنوان پرچم‌دار کاروان ورزشی جمهوری اسلامی بوده اند که این‌ یک افتخار برای مازندران پرافتخار است.

فلاح جلودار بیان کرد: توسعه فعالیت‌های ورزشی و تقویت هیئت‌های ورزشی از سیاست‌های دولت برای توسعه ورزش‌های قهرمانی و پهلوانی است.

وی تشویق ورزشکاران و نخبگان را از وظایف مدیران اجرایی عنوان کرد و بابیان اینکه از کل اعتبارات استان بودجه‌ای برای حوزه ورزش در نظر گرفته‌ایم و این برای نخستین بار در استان انجام شد، اذعان داشت: حضور گسترده قهرمانان در رقابت‌های بین‌المللی آسیایی و جهانی گواه این است که تعداد قهرمانان مازندران در کشور بی‌نظیر است.

مقام عالی دولت در استان با بیان اینکه کارنامه ورزشی مازندران مایه مباهات و افتخار است و در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است، افزود: مازندران جزو استان‌های پیشرو در کشور درزمینهٔ ورزش و واگذاری پروژه‌های عمرانی و نیمه‌تمام به بخش خصوصی است.

وی با اعلام اینکه هیچ محدودیتی برای واگذاری طرح‌ها به هیچ قشری نداریم، تصریح کرد: از اداره کل ورزش و جوانان انتظار داریم درزمینهٔ‌های مختلف با توجه به رویکرد علمی و فرهنگی به زیرساخت‌های ورزشی توجه داشته باشد.

استاندار مازندران از مجاهدتها و تلاش های ارزشمند ورزشکاران مازندرانی در عرصه رقابتهای ورزشی جهان ، آسیا و ایران تقدیر نمود و گفت: کسب 334 مدال رنگارنگ ورزشکاران عزیز مازندرانی در آوردگاه المپیک و مسابقات جهانی و بین المللی  در سال 93 افتخاری ماندگار و افتخار آفرین است

فلاح از کسب ۱۷ مدال از ۵۷ مدال مسابقات بازی‌های اینچئون توسط ورزشکاران مازندران خبر داد و با اشاره به کسب مدال‌های بسیار در میادین مختلف بین‌المللی گفت: قهرمانان ورزش مازندران با افتخار آفرینی در عرصه‌های مختلف ملی و جهانی موجب عزت و سربلندی نام ایران اسلامی شدند

در این مراسم با اهداء تندیس و هدایای ارزشمند از ۱۱۰ ورزشکار مازندران تجلیل شد.

اداره کل ورزش و جوانان بخش خصوصی سرمایه نخبگان ورزش مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر