کد خبر: 334633 A

رئیس سازمان صنایع معادن و تجارت مازندران تاکید کرد :

محمدپور عمران گفت: یکی از اهداف دولت تدبیر و امید جلب اعتماد بخش خصوصی برای ایجاد سرمایه گذاری است

به گزارش ایلنا ، محمدپور عمران در بازدید از کارخانجات شهر آمل با بیان اینکه حمایت و روان سازی امور واحدهای تولیدی استان موجب افزایش اشتغال و ظرفیت تولید می شود اظهار داشت : در شرایط فعلی و بحرانی اقتصاد می توان با تقویت واحد های صنعتی برای کاهش بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار قدم برداشت.

وی افزود : با همکاری و تعامل خوب دستگاه های اجرایی و بانک ها در ارائه تسهیلات ، رونق و توسعه این استان با سرعت بیشتری انجام می شود.

رئیس سازمان صنایع معادن و تجارت مازندران با تاکید بر اینکه منفعت تمام سرمایه گذاری ها، طرح ها و پروژه های صنعتی و تولیدی  که در این استان اجرا می شود به خود مردم بر می گردد تصریح کرد : باید مسئولان اعم از مسئولان دستگاه های اجرایی ، بانک ها  و فعالان اقتصادی در راستایی گام بردارند که توسعه و پیشرفت این استان در اولویت کاری قرار گیرد.

وی با بیان اینکه واحد های تولیدی  که در مازندران دچار مشکل شده اند با درایت ،حمایت و روان سازی  می توانند با بالا بردن ظرفیت تولید باعث توسعه اقتصادی شوند خاطرنشان کرد : یکی از اهداف  دولت تدبیر و امید جلب اعتماد بخش خصوصی برای ایجاد سرمایه گذاری است ، بنابراین  اگر بخواهیم بیکاری را کاهش دهیم و اشتغال پایدار  ایجاد کنیم باید از ظرفیت و توانمندی بخش  خصوصی به منظور اشتغال پایدار استفاده کنیم .

بخش خصوصی بیکاری تجارت دولت سرمایه گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر