کد خبر: 334812 A

امام جمعه شهرستان بهشهر :

حجت الاسلام و المسلمین سید عربعلی جباری گفت: نباید اجازه دهیم وهابیت ، اهل سنت را تخریب کند ، باید به نقطه ای برسیم که بگوییم سلفی ها ، وهابیت ، گروه داعش و ملا عمر دست پرورده اسرائیل هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا  ، امام جمعه شهرستان بهشهر عصرامروز در مراسم گرامیداشت هفته ی وحدت که در روستای نمکچال برگزار شد در خصوص پیغمبر شناسی اظهار کرد: قرآن کریم شخصیت نبی مکرم اسلام (ص)  را یک شخصیت جهانی میداند که آدم  و همه انبیا در روز قیامت زیر پرچم  پیامبر خاتم  خواهندبود.
 
 حجت الاسلام والمسلمین  سید عربعلی جباری با بیان اینکه پیامبر رحمتی برای جهانیان و مایه رحمت و نورانیت می باشند اضافه کرد: اگر کسی از شیعه یا سنی خداپرست و تسلیم است باید از پیامبر تبعیت و پیروی کند.
 
وی ادامه داد : پیامبر شخصیتی است که خداوند درباره ایشان می فرماید :اگر طالب عزت اید و اگر می خواهید در دنیای پرتلاطم ، ضد ضربه و ضد نفوذ باشید و گناه در شما اثر نکند ، عزت خود را قرین عزت پیامبر (ص) قرار دهید.
 
امام جمعه شهرستان بهشهر با اشاره به اینکه صرف داشتن  هفته وحدت خیلی کارساز نیست تصریح کرد: اگر از پیامبر (ص) تبعیت کنیم می توانیم به جایی برسیم همان طوری که خداوند متعال می فرماید: اذیت پیامبر (ص) اذیت من و تبعیت با پیامبر (ص) تبعیت با من است.
 
حجت الاسلام و المسلمین سید عربعلی جباری گفت: نباید اجازه دهیم وهابیت ، اهل سنت را تخریب کند ، باید به نقطه ای برسیم که بگوییم سلفی ها ، وهابیت ، گروه داعش و ملا عمر دست پرورده اسرائیل هستند.
 
امام جمعه شهرستان بهشهر با بیان اینکه تبعیت از هوی و نفس و گرایش های دل بخواهی انسان را زا حقایق دور می کند خاطر نشان کرد: یکی دیگر از موضوعات مهم سبک و شیوه رفتاری و گفتاری پیامبر (ص) است.
 
حجت الاسلام و المسلمین جباری در خصوص نگاه قرآن درباره ی هفته وحدت گفت: اختلاف نیدازید و مسلمانان با هم درگیر نشوید که زمین گیر می شوید.
 
وی در پایان گفت: یمن ، سوریه ، عراق و جای جای کشورهای اسلامی تحت نفوذ داعش ،  برادرکشی می شود اما پیام ما به دنیای بشریت این است که ما با محوریت ولایت امرمسلمین تا آخرین نفس و قطره خون از حیثیت خود دفاع می کنیم و از پای نمی نشینیم.
زمین شیعه قرآن کریم داعش بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر