کد خبر: 335086 A

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه درمازندران گفت:این اقدام نشانه رفتار ددمنشانه و داعش گونه رژیم آل سعودی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، آیت الله نورالله طبرسی  صبح امروز در دیدار با مدیران ، معاونان و روسای ستاد اوقاف و امور خیریه مازندران اقدام وحشیانه آل سعود را در به شهادت رساندن آیت الله " شیخ نمر باقر النمر" رهبر شیعیان پاکستان محکوم کرد و اظهار داشت: این اقدام نشانه رفتار ددمنشانه و داعش گونه رژیم آل سعودی است.
 
وی با بیان اینکه شهادت شیخ نمر نابودی رژیم سعودی را تسریع کرد، افزود: از خدا می خواهیم تا خون به ناحق ریخته مردم مظلوم و شیعه دنیا را از مستکبران و بویژه رژیم سعودی بگیرد.
 
نماینده ولی فقیه در مازندران در ادامه افزود: تردید ندارم که جنایت ها و خون هایی  را که تاکنون آل سعود به ناحق بر زمین ریخت  ، این خونها  نابودی آل جنایت را سرعت می بخشد.
 
آیت الله طبرسی در ادامه به سنت حسنه و ماندگار وقف در جامعه اشاره کرد وگفت: همه ما برای احیا و شناسایی وقف و سند دارکردن موقوفات مسئول هستیم.
 
وی با بیان اینکه وقف یکی از سنت های حسنه و تاثیر گذار در جامعه است به احیای فرهنگ وقف در استان تاکید کرد و افزود: تبیین و اهمیت جایگاه والای وقف جهت فرهنگ سازی در جامعه از جمله وظایف مهمی است که باید بیشتر به آن پرداخته شود.
 
 آیت الله طبرسی افزود: مقرر شود در جهت تبیین وقف و معرفی کردن برکات آن کتابی تهیه شده و در اختیار مردم قرار گیرد تا مردم از حسنات وقف بیشتر آشنا شده و به این امر مهم راغب شوند.
 
وی با بیان اینکه احیاء حقوق از دست رفته مومنان از بزرگترین عبادت بشمار می آید از مسولان خواست بدون هیچ ترس و تردیدی از موقوفات دفاع کرده و یک کارنامه گویا و آموزنده در زمان مدیریت خود به یادگار بگذارند.
 
نماینده ولی فقیه درمازندران نگهداری از وقف و موقوفات را یکی از وظایف مهم این نهاد برشمرد و عنوان کرد:برای تشویق مردم به وقف از اهتمام جدی صورت گیرد.  
اوقاف و امور خیریه جامعه زمین ولی فقیه داعش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر