کد خبر: 335104 A

عبوری در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرساری :

شهردار ساری گفت:اقدامات شهرداری ساری در حوزه آسیب ها و مناطق آن یک وظیفه است و تمام افراد آسیب دیده شهروندان ماهستند و درارائه خدمات شهری تمام تلاش را بکار می گیریم .

به گزارش ایلنا،  شهردار ساری در دهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان  اقدامات شهرداری در مناطق آسیب پذیر را نقطه سوق و اوج در پیشگیری آسیب های اجتماعی مطرح کرد و ابراز داشت : شهرداری ساری با فعالیت های عمرانی و فرهنگی اجتماعی در این مناطق، مسیر حرکت در کاهش و رفع آسیب ها رابا تعامل و همراهی هموار میسازد .

شهردارساری  با تاکید بر اینکه ارائه خدمات شهری در مناطق آسیب پذیر مانع ازرشدآسیب ها خواهد بود ،گفت :اقدامات  شهرداری ساری در حوزه آسیب ها و مناطق آن یک وظیفه است و تمام افراد آسیب دیده شهروندان ماهستند و درارائه خدمات شهری تمام تلاش را بکار می گیریم .

عبوری با اشاره اینکه ایجاد فضاهای فرهنگی و ورزشی میتواند در کاهش آسیبها تاثیر گذار باشد ،خاطر نشان کرد : مجتمع بزرگ آموزشی ،ورزشی ،فرهنگی آذر بایجانی ها با سالن های مجهزفوتسال ،تیر اندازی ،بدنسازی،استخر و سونا و جکوزی.... با هزینه بالغ بر 5 میلیارد تومان در عدم همراهی و همکاری بعضی ازدستگاه ها  مغفول مانده است .

مهدی عبوری با اعلام اینکه شهرداری ساری باشعار تعامل ،با تمام دستگاهها و سازمان ها در مسیر توسعه استان و شهرستان همکاری می کند،افزود :لازم است دستگاه ها، ارگان ها و سازمان ها در طرح های عمرانی بخصوص در مناطق آسیب پذیر براساس سیاست گذاری ها و وظایف محوله گام بردارند.

شهردار ساری با اشاره به بدهی بعضی از دستگاه ها به شهرداری و عدم استفاده شهرداری از اختیارات خود ،گفت : عدم بهره برداری مجتمع ورزشی آذربایجانی ها در گرو همکاری بعضی از دستگاه هاست .

وی با اشاره به منطقه محله آذربایجانی ها و ساماندهی و بهسازی در آن منطقه ابراز داشت : با توجه به اجرای طرح نارنجستان از سوی شهرداری و تملک 105 واحد مسکونی ، اعتباری بالغ بر 90 میلیارد ریال پیش بینی گردیده که در دستور کار قرار گرفته است .

 

 

آسیب های اجتماعی شهرداری مبارزه با مواد ساری شهرداری ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر