کد خبر: 335108 A

فرماندار مرکز استان مازندران تاکید کرد:

احمد حسین زادگان فرماندار مرکز استان گفت : در مقابله باآسیب های اجتماعی همه دستگاه ها به تناسب و فراخور شرح وظایف ،فراتر از آن اعمال نمایند .

احمد حسین زادگان  نماینده عالی دولت در شهرستان ساری در دهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ،مشارکت و همراهی دستگاه ها وسازمان ها در جهت ساماندهی مناطق آسیب پذیر،کاهش و رفع آسیبهای اجتماعی را خواستار شدو اظهار داشت : از میان آسیب های اجتماعی ،اعتیاد به مواد مخدر جزء اولویت نخست در مقابله با آسیب های اجتماعی قراردارد .

 رئیس شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان با تاکید بر نگاه ویژه دولت تدبیر و امید برای مقابله با آسیب های اجتماعی خاطر نشان کرد : با توجه به تلاش ها و فعالیت های شهرداری ساری و نیروی انتظامی در ساماندهی  و بهسازی مناطق آسیب پذیر، ،باید این فعالیت ها بر اساس سیاست گذاری صحیح و منسجم اقدام شود چون با انتقال افراد ازیک مکان به مکان دیگر آسیب ها نیزانتقال می یابد .

مسئول ارشد شهرستان ساری بااشاره به اینکه ساماندهی مناطق آسیب پذیر موجب پیشگیری ازجرم و عدم توسعه آن خواهد بود ، تصریح کرد : با اقدامات موثر زمینه رشد و گسترش آسیب ها در جامعه کاهش و نابود می گردد.

آسیب های اجتماعی استان مازندران اعتیاد فرماندار قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر