کد خبر: 337827 A

رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان مازندران خبرداد:

رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان مازندران گفت:نکاچوب نظر یکی از شرکت های خارجی که به صورت تخصصی در حوزه صنایع چوب و کاغذ فعالیت دارند به خود جلب کرده است.

به گزارش ایلنا، محمدپور عمران رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان مازندران  با اعلام این خبر اظهار داشت: با پیگیری استاندار  و همراهی دستگاه های اجرایی یکی از شرکت های  خارجی که به صورت تخصصی در حوزه صنایع چوب و کاغذ فعالیت دارند پیشنهادی را جهت سرمایه گذاری در این شرکت در مجموع به مبلغ 1000 میلیارد تومان ارائه داده است .

محمدپور  با اشاره به نزدیکی بندر امیرآباد  که دسترسی به کشورهای cis را تسهیل می‌کند، اظهار کرد: اکنون هم طرف خارجی و مازندرانی در حال بررسی جوانب مختلف  این پیشنهاد هستند این شرکت از تکنولوژی  روز دنیا بهره مند است وعلاقمند به نوسازی خطوط موجود و توسعه چندین خط جدید در حوزه صنعت چوب می باشد و یکی از اهداف آن صادرات محصولات تولیدی به کشورهای CIS  است .

  رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان مازندران برنامه های این شرکت در مجموع با ظرفیت 800 هزار متر مکعب در سال و ظرفیت کل سرمایه گذاری  1000 میلیارد تومان می باشد که بخش  اصلی مواد اولیه آن از طریق واردات از روسیه تامین خواهد شد .

 

استان مازندران روسیه سازمان صنعت معدن سرمایه گذاران سرمایه گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر