کد خبر: 345181 A

رئیس بنیاد توسعه و عمران موقوفات مازندران خبر داد:

صیدانلو گفت: تا سال 91 پروژه ای در بهشهر اجرا نشده است این در حالی است که علاوه بر 6 پروژه حاضر برای سال 95 پنج پروژه اجرایی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر ، رییس بنیاد توسعه و عمران موقوفات مازندران در حاشیه مراسم کلنگ زنی مجتمع تجاری در شهرستان بهشهر با اشاره به 18 پروژه عمرانی اعم از تجاری ، اداری ، مسکونی و خدماتی در شهرستان های استان با عرصه تقریبی 10 هزار متر مربع و اعیان بیش از 35 هزار متر مربع با ارزش افزوده بالغ بر 80 میلیارد تومان در حال اجراست.
 
صیدانلو گفت: از این تعداد 6 پروژه در بهشهر با متراژ عرصه تقریبی 5 هزار متر مربع و اعیان بیش از 18 هزار متر مربع با ارزش افزوده بالغ بر 50 میلیارد تومان اجرایی شده است که ایجاد اشتغال ، بازسازی بافت فرسوده شهرها را به دنبال دارد.
 
وی ادامه داد: تا سال 91 پروژه ای در بهشهر اجرا نشده است این در حالی است که علاوه بر 6 پروژه حاضر برای سال 95 پنج  پروژه اجرایی خواهد شد.
 
رییس بنیاد توسعه و عمران موقوفات مازندران در پایان گفت: در این پروژه ها ، سرمایه گذاران شریک موقوفات در سرمایه گذاری بودند که می توان با رفع موانع و تسهیل در سرمایه گذاری به سرمایه گذاران که از سرمایه های بنیاد نیز هستند کمک شود

 

ایجاد اشتغال سرمایه سرمایه گذاران سرمایه گذاری بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر