کد خبر: 352237 A

مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران مازندران تاکید کرد؛

مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران مازندران گفت: تا کنون 48 درصد گلزار شهدا ساماندهی شدند و گلزارهایی ساماندهی نشده نیازمند تخصیص مطلوب اعتبارات است.

به گزارش خبرنگار  ایلنا از ساری ،رضایی با اشاره به تعامل و هم افزایی دستگاه‌های دیگر در ساماندهی گلزار شهدا، افزود: می طلبد تا دستگاههای اجرایی در راستای ساماندهی گلزار شهدا تعامل بیشتری با بنیاد شهید داشته باشند .

عباسعلی رضایی در پنجاهمین جلسه کارگروه ساماندهی گلزار شهدا استان  در سالن شماره دو استانداری ضمن تقدیر از حماسه آفرینی مردم در انتخابات 7 اسفند، گفت: مردم غیور و شهید پرور مازندران در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات هفتم اسفند پایداری خود را نسبت به راه شهدا نشان دادند.
وی با بیان اینکه مازندران دارای یک هزار و 594 گلزار شهدا دارد  و از نظر پراکندگی در کشور رتبه دوم را دارد، افزود: 5 گلزار شهدا در 17 اسفند در هفته تجلیل از مقام شهدا افتتاح می‌شود.
مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران مازندران افزود:  تا کنون 48 درصد گلزار شهدا ساماندهی شدند و گلزارهایی ساماندهی نشده نیازمند تخصیص مطلوب اعتبارات است.
رضایی با بیان اینکه 13 درصد از گلزار شهدای در دست اقدام  و تا کنون پیشرفت 85 درصدی داشته است، افزود:   2 میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار بنیاد شهید از تملک دارایی بود که با همکاری دستگاه‌های اجرایی به  3 میلیارد و 300 میلیارد تومان رسید که از این مقدار اعتبار 40 درصد آن تخصیص یافت.
وی با بیان اینکه هنوز گلزار شهدایی وجود دارد که ساماندهی نیست، افزود: مسقف کردن گلزار شهدا بر عهده بنیاد شهید نیست و اگر در برخی از مکانها گلزار شهدا مسقف است از سوی مردم همان روستا صورت گرفته است  
رضایی با بیان اینکه 10 درصد ساماندهی گلزار شهدا از سوی دستگاههای اجرایی و بیشترین ساماندهی از محل تملک و دارایی انجام می گیرد ، عنوان کرد : دستگاه‌های خدماتی شهری و روستایی نسبت به ارایه خدمات رسانی به گلزارهای شهدا ورود پیدا کرده  تا گلزار شهدای ما بدون روشنایی و خدمات مورد نیاز نباشد.
وی با بیان اینکه مازندران دارای یک هزار و 594  گلزار شهدا است، افزود: از نظر پراکندگی استان مازندران در کشور رتبه دوم را دارد.

رضایی با اشاره به تعامل و هم افزایی دستگاه‌های دیگر در ساماندهی گلزار شهدا، افزود: می طلبد تا دستگاههای اجرایی در راستای ساماندهی گلزار شهدا تعامل بیشتری با بنیاد شهید داشته باشند

 

انتخابات بنیاد شهید خدمات رسانی شهری و روستایی ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر