کد خبر: 356661 A

معاون عمرانی استاندار مازندران:

نبیان گفت: وضعیت خوبی در جاده های استان وجود دارد و مشکل خاصی در این زمینه وجو د ندارد

به گزارش ایلنا،علی نبیان در ستاد اجرایی خدمات سفر استان در ساری ، اظهار داشت: با توجه به شرایط بارندگی در روزهای نخست نوروزهمچنان حضور مسافران در استان مشهود است .
وی با بیان اینکه ستاد خدمات سفر در 22 شهرستان مازندران به مسافران نوروزی خدمات ارائه می کند، افزود: وضعیت خوبی در جاده های استان وجود دارد و مشکل خاصی در این زمینه وجو د ندارد
 
معاون عمرانی استاندار مازندران با بیان اینکه بر اساس گزارشات نیروی انتظامی امسال کاهش تصادفات جاده ای رادر استان داشتیم، گفت: حضور پلیس در اقصی نقاط استان نشان از حضور به موقع پلیس در سطح جاده ها و محور های مواصلاتی است.
 
وی ، ادامه داد: کمپین " نه به تصادفات جاده ای"  که با همکاری هلال احمر و دیگر نهادها شکل گرفته است توانسته در کاهش تصادفات نقش اثر گذاری داشته باشد.
 
نبیان افزود: با کمک میراث فرهنگی و گردشگری استان نمایشگاه های صنایع دستی در جاهای مختلف استان شکل گیری است که در طی دو روز آینده در سطح استان گشایش می یابد .
 
وی با بیان اینکه حضور هنرمندان مختلف در نمایشگاه های  استان جلوه خاصی به آن می دهد، افزود: حضور مسافران در این نمایشگاه علاوه بر تهیه سوغات از صنایع دستی استان دیدن می کنند.

 

جاده جاده های استان سوغات مسافران نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر