کد خبر: 356752 A

استاندار مازندران :

فلاح گفت: این قرارگاه در هفتمین روز سال 95 درساری افتتاح می شود.

ربیع فلاح جلودار اداره کل هواشناسی مازندران ازتشکیل قرارگاه نوروزی اقتصاد مقاومتی در استان مازندران خبر داد و اظهار داشت: این قرارگاه در هفتمین روز سال 95 درساری افتتاح می شود.
 
وی با اشاره به شعار امسال مبنی بر اقتصاد مقاومتی"اقدام و عمل" از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و پرداختن به این شعار مهم را بسیار حائز اهمیت دانست.
 
استاندار مازندران با بیان اینکه مطلع بودن از اقلیم هواشناسی برای امورات روزمره مردم بسیار مهم است، گفت: پیش بینی هواشناسی مهترین عامل در توسعه و ارتقاء فعالیت های زندگی افراد است.
 
وی اهمیت هواشناسی در بخش های مختلف بویژه بخش کشاورزی را بسیار مهم دانست و گفت: فعالیت هواشناسی در ارائه و پوشش اطلاعات جوی در حوزه کشاورزی مهم ارزیابی می شود.
 
فلاح ، افزود: بررسی و شناسایی مناطق سیل خیز می تواند عامل خوبی برای جلوگیری از آسیب ها و روند روبه رشد اقتصادی باشد بنابراین می طلبد تا در این حوزه اقدام لازم صورت گیرد.
 
وی با بیان اینکه بتوانیم یک مرکز هواشناسی متمرکز و منسجم تر داشته باشیم باید همه ظرفیت ها را برای ایجاد این مرکز بکار گیریم و اقتصاد و تلاش های اقتصادی را محور کارهای خود قرار دهیم.
 
استاندار مازندران افزود: با توجه به مهم بودن فعالیت هواشناسی می طلبد تا امکانات و تجهیزات مورد نیاز این نهاد به روز باشد .
 
گفتنی است 23 مارس روز ملی هواشناسی است.

 

اقتصاد مقاومتی پوشش رشد اقتصادی مقام معظم رهبری هواشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر