کد خبر: 356755 A

مدیر کل فرهنگ و ارشاد مازندران:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از برگزاری کنسرت های موسیقی در استان خبر دادو

به گزارش ایلنا،احد جاودانی امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر استان اظهار داشت : از نخستین نوروز امسال تاکنون، 22 هزار گردشگر از موزه های استان و یکصدهزار گردشگر از بناهای تاریخی استان بازدید کردند.
 
وی با اشاره به برپایی نمایشگاه های صنایع دستی و گردشگری در سطح شهرستان ها بیان کرد: در طول نوروز امسال 800 غرفه صنایع دستی در نمایشگاه های سطح استان برپا شده است که بیشترین تعداد نمایشگاه ها در شهرهای رامسر و تنکابن برپا است.
 
جاودانی ، گفت: پارک ملل ساری نیز  با 80 غرفه با 19 استان کشور در ساری برگزار می‌شود.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران در ادامه از برگزاری کنسرت های موسیقی در استان خبر داد و افزود: 25 مجوز اجرای موسیقی زنده در شهرهای مازندران و در سینمای استان نیز فیلم‌های نوروزی به اکران گذاشته می‌شود.
 
وی ادامه داد: در حوزه اوقاف و امور خیریه استان نیز در 220 بقعه متبرکه مازندران طرح های «همه واقف باشیم» ، «آرامش بهاری» و «خیمه های معرفت» در حال اجرای برنامه های معرفتی هستند.
 
جاودانی ادامه داد: 220 روحانی که برخی از قم به مازندران آمدند در غرفه های متعدد پاسخگوی شبهات دینی و شرعی گردشگران هستند.

به گفته مدیر کل فرهنگ و ارشاد مازندران از 15 فرودین تا یکم فروردین 836 خبر در رسانه ملی، مکتوب و مجازی پخش و انتشار یافت.

 

استان مازندران فرهنگ و ارشاد موسیقی بناهای تاریخی گردشگر نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر