کد خبر: 357621 A

معاون عمرانی استاندار مازندران:

معاون عمرانی استاندار مازندران اظهار داشت: بر اساس آمار ارائه شده از حمل و نقل و پایانه های مازندران از ابتدای طرح نوروزی تاکنون مازندران رتبه اول تردد را با حجم 7/9 در سطح کشوربه خود اختصاص داده است.

به گزارش ایلنا،علی نبیان در جمع خبرنگاران در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در ساری از استقبال چشمگیر مسافران نوروزی به مازندران خبر داد و اظهار داشت: با تدابیر اتخاذ شده از سوی نیروی انتظامی و راهداری امسال 31 درصد کاهش تصادفات منجر به فوت داشتیم.

وی افزود: بر اساس آمار ارائه شده از سوی اداره کل حمل و نقل و پایانه های مازندران از ابتدای طرح نوروزی تاکنون مازندران رتبه اول تردد را با حجم 7/9 در سطح کشور به خود اختصاص داده است .
 
معاون عمرانی استاندار مازندران از تردد 18 میلیون و 211 هزار و 185 تردد در استان خبر داد و گفت: این میزان  نسبت به مشابه سال قبل 1/2 درصد افزایش داشته است.
 
نبیان با اشاره به اینکه در سال های قبل گاهی دیده می شد که افرادی به اراضی ملی و منابع طبیعی تعرض می کردند ، افزود: با تمهیدات اندیشیده شده 22 اکیپ  مستقردر 22 شهرستان تاکنون مورد تعرض و قلع و قمع در این زمینه مشاهده نشده است.
 
معاون عمرانی استاندار مازندران افزود: طبق آمار ارائه شده تاکنون 8 میلیون و 76 هزار و 375 نفر شب اقامت مسافران نوروزی در استان داشتیم.
 
وی افزود: با توجه به اینکه در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی قرار گرفتیم می طلبد تا با همکاری همه دستگاه خروج مسافران از استان با امنیت و به خوبی انجام گیرد  و محورهای منتهی به استان به خوبی مدیریت شود.
 

 

حمل و نقل و پایانه های طرح نوروزی مسافران نوروزی معاون ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر