کد خبر: 357628 A

رئیس صنعت ، معدن و تجارت مازندران :

محمدپور افزود: در حال حاضر هیچگونه دغدغه ای از نظر فضای قیمت گذاری برای کالاهای اساسی و پرتقاضا در مازندران وجود ندارد.

به گزارش ایلنا،محمد محمدپور عمران در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در ساری اظهار داشت : با تمهیدات اتخاذ شده از سوی صنعت ، معدن و تجارت مازندران تنظیم و نظارت بر بازار از ابتدای طرح نوروزی تا پایان تعطیلات  به خوبی فراهم شد.
 
وی  افزود: با اتخاذ راهکارهای مناسب  و همکاری مردم  بازار بدون هیچگونه بحران و کمبود واقعی در ایام نوروز به مسافران و گردشگران و همچنین شهروندان خدمات مناسب ارائه می کند.
 
رئیس صنعت ، معدن و تجارت مازندران  با اعلام اینکه از ابتدای طرح تاکنون بیش از 13 هزار مورد بازرسی  از واحد های صنفی بازار در سطح استان صورت گرفت ، گفت: از این تعداد بازرسی یکهزار و 200 مورد تخلف از سوی این واحدها گزارش شد و پرونده یک میلیارد و 380 میلیون ریالی برای ارائه به تعزیرات تشکیل شد.
 
وی افزود: قبل از آغاز تعطیلات نوروزی امسال هماهنگی لازم برای تامین کالاهای اساسی در مازندران انجام شد.
 
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران ادامه داد: با توجه به موج میلیونی  حضور مسافران در مازندران کمترین نوسان قیمت و هیجان در عرضه و قیمت کالا ها را شاهد بودیم.
 
محمدپور افزود: در حال حاضر هیچگونه دغدغه ای از نظر فضای قیمت گذاری برای کالاهای اساسی و پرتقاضا در مازندران وجود ندارد.
 
وی با بیان اینکه مردم  ناظران دقیق بازار محسوب می شوند، گفت: تاکنون 359 مورد گزارش مردمی در خصوص تخلفات صنوف در این ایام  گزارش شد.
 
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران از جمله این تمهیدات را توجیه شرکت های پخش برای تامین و انبار کالاهای اساسی، انباشت انبارها از کالاهای اساسی، تامین و تخصیص سهمیه آرد مورد نیاز در سیلوها برای نانوایی های کشیک و نظارت های مستمر و مداوم را از جمله تمهیداتی یرشمرد که برای جلوگیری از مشکلات تامین این نوع کالاها در استان برنامه ریزی شده است.

 

تعزیرات صنعت معدن و تجارت قیمت گذاری کالاهای اساسی مسافران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر