کد خبر: 358888 A

نماینده ولی فقیه در مازندران :

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت:شرکت آب و برق در استان دارای ظرفیت بسیار بالایی از لحاظ توانمندی هستند و در اجرای اقتصاد مقاومتی می توانند پیشگام باشند .

به گزارش ایلنا از ساری، به نقل از  روابط عمومی آب منطقه ای مازندران،حضرت آیت ا ... طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در جمع مدیران صنعت آب و برق استان گفت : شرکت آب و برق در استان دارای ظرفیت بسیار بالایی از لحاظ توانمندی هستند و در اجرای اقتصاد مقاومتی می توانند پیشگام باشند . 

وی بابیان اینکه در سال های اخیر کشور در زمینه آب با بحران ها و کمبودهایی مواجه شده بود،  بارندگی در ایام نوروز  امسال در سراسر کشور را نوید بخش خواند و گفت : انشا ا ... به فضل الهی این بارندگی ها در طی سال تکرار و تداوم یابد و با مدیریت خوب شما از آب به نحو مناسب بهره برداری و مشکلات مردم برطرف شود .

نماینده مقام معظم رهبری در مازندران  با اشاره به جامعیت شعار اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل گفت : این شعار همه فعالیت دستگاه های اجرایی ، کارگزاران دولتی و شرکت های خصوصی و آحاد جامعه را شامل می شود و به مباحث نظری آن در سال گذشته پرداخته شد اما امسال باید در عمل همه آن را پیاده کنیم و این مهم با اراده جمعی و همت و تلاش همه افراد جامعه به ویژه مدیران دستگاه اجرایی محقق خواهد شد .

حضرت آیت ا ... طبرسی با اشاره به سخنان گهربار حضرت علی ( ع ) که فرمودند : اگر به هر کسی نیاز پیدا بکنید اسیر او می شوید گفت : برای اینکه اسیر دیگران نشویم باید میزان توانمندی و برخورداری خود را در زمینه های مختلف ارتقاء بخشیم.  پس اگر نیازمند بودیم می شویم اسیر و اگر برابر بودیم می شویم نظیر و واگر توانایی ما بالا تر بود می شویم امیر و طرف مقابل می شود محتاج و اسیر ما و این جایگاه بستگی به تلاش و همت همه ما  دارد .

امام جمعه مرکز استان با بیان برخی از ویژگی های مقام معظم رهبری از دشمن شناسی رهبر انقلاب به عنوان ویژگی بارز آن مقام یاد کرد و افزود: به لطف پروردگار این کشور از رهبری هوشمند و بیدار برخوردار است و با رهنمود های  معظم له  کشتی انقلاب به درستی و دقت هدایت می کند و نقشه هی دشمن یکی پس از دیگری بر اب می شود و من امیدوارم استان مازندران که از پتانسیل بسیار بالایی در زمینه های متعدد برخوردار است با تلاش مدیران و مردم استان از همه ظرفیت ها برای تولید و رونق اقتصادی بهره بگیرد .

 

اقتصاد مقاومتی امام جمعه برق جامعه ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر