کد خبر: 359868 A

منتخب مردم بهشهر ، نکا و گلوگاه در مجلس دهم :

علی محمد شاعری گفت: دیگر انتخابات تمام شد و زمان ساختن ، برنامه ریزی ، کار و تلاشی دیگر فرا رسیده است که در این راه همگان باید برای توسعه منطقه کمک کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر ، منتخب مردم بهشهر ، نکا و گلوگاه در مجلس دهم در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته  با اشاره حضور پررنگ مردم در پای صندوق های رای و خلق حماسه ای دیگر به نمازگزاران کفت: دشمنان ایران و اسلام فقط با برنامه هسته ای و پیشرفت های علمی ایران مخالف نیستند بلکه آنها نظام مردم سالاری دینی را قبول ندارند اما مردم با حضورشان در پای صندوق های رای ، بار دیگر نظام جمهوری اسلامی را تایید کردند.
علی محمد شاعری افزود: دیگر انتخابات تمام شد و زمان ساختن ، برنامه ریزی ، کار و تلاشی دیگر فرا رسیده است که در این راه همگان باید برای توسعه منطقه کمک کنند.
وی با اشاره به وظایف نمایندگان ادامه داد :نمایندگان مردم باید براساس مشکلات حوزه های مختلف قوانینی را تصویب کنند که این قوانین گره گشای مشکلات مردم باشد و نظارت بر اجرای قانون گام مهم دیگری است که اجرای درست آن مانع بسیاری از مشکلات و مفاسد می شود.
منتخب مردم بهشهر ، نکا و گلوگاه در مجلس دهم با اشاره به اینکه قانون  چراغ راهنمای حرکت مردم و عامل توسعه ، پیشرفت و عدالت می باشد اضافه کرد: نماینده در پیگیری مطالبات حوزه انتخابیه اش باید براساس اولویت تصمیم گیری کند و از دانش ، تخصص و تجربه افراد آگاه برای اولویت بندی این مطالبات استفاده کند.
علی محمد شاعری تشخیص اولویت های مردم حوزه انتخابیه را بسیار مهم دانست و با اشاره به مار بیکاری در شرق استان گفت: رفع معضل بیکاری ، آبگیری سد گلورد ، توسعه گردشگری استان ، توجه به بهداشت و درمان در منطقه شرق ، توسعه شهرک های صنعتی ، توسعه کشاورزی ، باغداری و ایجاد صنایع تبدیلی مرتبط با آن ، پیگیری شبکه های فاضلاب شهری ، توسعه راه ها و .. از مهمترین برنامه ها می باشند که با تقسیم بندی مطالبات در حوزه های اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی ، درمانی و... اولویت بندی می شود و باید اقدامات جدی را در این راستا به کار گرفت البته در این راستا تاکنون جلساتی برای پیگیری این موارد با مسئولان کشوری و استانی گذاشته شد.
 

 

 

انتخابات کشاورزی گردشگری استان بهشهر برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر