کد خبر: 368717 A

به‌منظور همدردی با خانواده‌های داغدار شهدای حرم مازندران

شهردار ساری با تسلیت شهادت مدافعان حرم استان در حلب سوریه، گفت: به پاس حرمت خون این شقایق‌های آتش گرفته و ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار آنان، جشن‌های جشنواره ملی بهار نارنج لغو و ساری آماده میزبانی از این کبوتران خونین بال است.

به گزارش ایلنا از ساری، مهدی عبوری ظهر امروز در جلسه ستاد برگزاری مراسم تشییع شهدای مدافع حرم مازندران اظهار داشت: مازندران دیار علویان در روزهای آینده، شاهد پذیرایی از میهمانان و کبوتران حرم بی بی زینب کبری (س) خواهد بود.

وی افزود: مردم ولایتمدار مازندران و ساری که همواره در دفاع از حریم اهل بیت (ع) و تحقق امنیت ایران اسلامی مظلومانه شهید دادند، بار دیگر با آرمان‌های امام شهیدان تجدید پیمان خواهند کرد.

شهردار ساری با اشاره به لغو تمامی برنامه‌های فرهنگی هنری شاد در شهرداری ساری و سازمان‌های تابعه به احترام شهدای مدافع حرم مازندران، تصریح کرد: تمامی تدابیر فرهنگی لازم برای برپایی مراسم باشکوه تشییع پیکرهای مطهر شهدای مدافع حرم در مرکز مازندران فراهم می‌شود.

عبوری با تسلیت و تبریک شهادت بسیجیان و سپاهیان مازندران در درگیری با داعشیان در حلب سوریه، افزود:  اگرچه دشمن بار دیگر نشان داد که اهل مدارا و وفای به عهد نیست، اما خون شهدا گواه این است که همچنان بر قول و قرار خود هستیم.

وی تاکید کرد: به پاس حرمت خون این شقایق‌های آتش گرفته و ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار آنان، جشن‌های جشنواره ملی بهار نارنج لغو و  ساری آماده میزبانی از این کبوتران خونین بال و مدافع حریم زینبی خواهد شد.

شهرستان ساری مرکز مازندران در دوران دفاع مقدس و انقلاب بیش از هزار و 100 شهید تقدیم نظام کرده است.

 

 

 

برنامه های فرهنگی خانواده سوریه ساری شهرداری ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر