کد خبر: 368719 A

معاون روابط عمومی سپاه مازندران خبرداد:

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلای مازندران گفت: ۱۳ شهید و ۲۱ مجروح از استان در حملات تروریستی گروه های تکفیری در ماجرای آتش بس اخیر سوریه تقدیم شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از سپاه مازندران، سرهنگ حسنعلی رضایی افزود: با توجه به شهادت نیروهای مازندرانی مدافع حرم در سوریه و انتشار غیر موثق اسامی شهدای مدافع حرم در رسانه ها آخرین اخبار حکایت از شهادت ۱۳ مازندرانی مدافع حرم و ۲۱ مجروح دارد.

وی افزود: به منظور جلوگیری از هر گونه اظهارات خبری که موجب تشویش اذهان و نگرانی جامعه و خانواده های گرانقدر رزمندگان غیور مدافع حرم می شود انتشار هر گونه اخبار بدون تائید روابط عمومی سپاه کربلا  ناموثق است.

وی در مورد تعداد و اسامی این شهدا پس از کسب اطلاعات از مراجع مربوطه گفت: طی اطلاعیه های بعدی اسامی شهدا و مجروحین مازندرانی مدافع حرم برای مخاطبین و مردم جامعه شهید پرور صادر می شود.

رضایی بیان کرد: از جامعه رسانه ای استان درخواست می شود تا از انتشار غیر موثق اسامی جدا خودداری کرده و هشیارانه هر گونه بهره برداری نظام سلطه از طریق رسانه ها را خنثی کنند و هیچ گونه اخباری را در این خصوص به غیر از روابط عمومی سپاه کربلا موثق نشمارند.

تبلیغات جامعه خانواده روابط عمومی سوریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر