کد خبر: 371515 A

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران تاکید کرد؛

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران گفت:همه روسای ادارات و سازمان در برگزاری مراسم و اعزام زائران به مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) پای کار باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری ؛علیرضا یونسی در جلسه گرامیداشت بیست و هفتمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره) که در سالن شماره یک استانداری مازندران برگزار شد ضمن یاد و خاطر شهدا بویژه شهدای حرم ، اظهار داشت: ما مدیون شهدایی هستیم که جانانه  و جوانمردانه در دفاع از حرم اهل بیت (ع) به شهادت رسیدند.

وی افزود: شهدای حرم هر کدام پرچمداران فضیلت و دین بودند که با شهادتشان گویی که خون تازه ای در رگ های جامعه تزریق کردند و جامعه ای را برای تحرک وا داشتند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه انقلاب ما با پایداری این  جوانمردان پایدار مانده است ، گفت: شایسته است تا مراسم ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب به نحو شایسته برگزار شود.
یونسی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران با اقتدار و رهبری حضرت امام خمینی(ره) در جهان رقم خورد ، عنوان کرد: می طلبد تا همه دستگاه های دولتی به عنوان وظیفه عمومی، دینی و سازمانی در هر چه بهتر برگزار شدن گرامیداشت رحلت امام ورود پیدا کنند.
وی با تاکید بر اینکه همه روسای ادارات و سازمان در برگزاری مراسم و اعزام زائران به مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره)  پای کار باشند، افزود: فرهنگ سازی و کیفیت بخشی این امر بویژه در حوزه جوانان می تواند اثرات خوبی را به همراه داشته باشد.
یونسی ، ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران منشاء بسیاری از حرکت نهضت های جهان شده است و جبهه حق علیه باطل به محوریت جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته است که نبرد مدافعان حرم گواه این حقیقت است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران ، افزود: اقتدار اسلام بر پایه خدا پرستی شکل گرفته است که موسس و بناینگذار آن حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) بودند که می طلبد تا همکاری های لازم در جهت برگزاری خوب و مناسب ارتحال ایشان انجام گیرد.
وی ادامه داد: لازم است تا آسیب شناسی در همه حوزه ها در راستای اعزام زائران به حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) انجام شده و زمینه اعزام برای مردم به خوبی فراهم شود.

 

امام خمینی انقلاب اسلامی ایران اهل بیت جهان حضرت امام خمینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر