کد خبر: 374070 A

معاون سیاسی وزارت کشور در گردهمایی فرمانداران سراسر کشور :

معاون سیاسی وزارت کشور در مازندران گفت : در سال 95 سه موضوع، اقتصاد مقاومتی، چالش های اجتماعی و تکریم ارباب رجوع جز برنامه های اصلی وزارت کشور است .

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری ؛ محمدحسین مقیمی امروز  در گردهمایی فرمانداران سراسر کشور در مجتمع پیامبر اعظم دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه انتخابات آزمایش بسیار خوبی برای همه افراد جامعه بود افزود: همه آحاد جامعه از برگزاری انتخابات در شرایط خوب و با مشارکت حداکثری  ابراز رضایت کردند.

وی از زحمات فرمانداران هیئت های اجرایی و یک میلیون نفری که در زمینه برگزاری انتخابات تلاش کردند تقدیر و تشکر کرد.

مقیمی با اشاره به نامگذاری سال جاری به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهار داشت :در سال 95 سه موضوع ،اقتصاد مقاومتی، چالش های اجتماعی و تکریم ارباب رجوع جز برنامه های اصلی وزارت کشور است که مهمترین و اولین موضوع تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود : تحقق اقتصاد مقاومتی به اقتصاد جامعه سامان می دهد .

معاون سیاسی وزارت کشوربررسی و ساماندهی مسائل اجتماعی و تکریم ارباب رجوع را از دیگر برنامه های سال جاری وزارت کشور عنوان کرد و گفت: همه باید برای کاهش مشکلات اجتماعی عزم خود را جزم نمائیم .

وی  با اعلام اینکه همه مسئولان نظام باید مسئولیت خود را بدانند و خود را برای انجام مسئولیت ها توانمند سازند، تصریح کرد: مسئولان نظام باید برای کاهش مشکلات اجتماعی عزم خود را جزم کنند.

مقیمی  با اعلام اینکه در طول ۸ سال ۸۰۰ میلیارد تومان درآمد داشتیم، نتیجه اش چه شد؟گفت: اگر از منابع درست استفاده می کردیم وضعیت کشور اینگونه نبود.

وی فرمانداران را مسئول برقراری امنیت دانست و افزود : فرمانداران باید همیشه در دسترس مردم و پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

معاون سیاسی وزارت کشور تامین معیشت مردم ،ایجاد شغل و امنیت سرمایه گذاری را از دیگر مسئولیت فرمانداران عنوان کرد.

وی ادامه داد : دانش افزایی ، ایجاد فضای مناسب برای تحصیل ، مهارت آموزی ،ایجاد پارک علم و فناوری ، تلاش برای ایجاد شرکتهای دانش بنیان و حمایت از کارآفرینان از دیگر رسالت ها و وظایف فرمانداران است .

مقیمی تصریح نمود : برای حل مشکلات باید برنامه داشته باشیم و در محدوده فعالیت خودمان مشکلات را شناسایی و برای برون رفت از آن مشکلات راه حل مناسب ارائه دهیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اقتصاد اقتصاد مقاومتی انتخابات جامعه وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر