کد خبر: 374267 A

استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت:مازندران متعلق به همه ایرانیان است و مازندرانی ها، به این میزبانی افتخار می کنند،

به گزارش ایلنا، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در مانور امداد و نجات دریایی و ساحلی ( طرح پیشگیری از مغروقین در سواحل )، با اشاره به این که توجه دولت تدبیر و امید به ساماندهی طرح های دریا٬ نشانه تکریم شان و اهمیت صیانت از جان مردم است، افزود: حصول دستاوردهای دو سال اخیر در سواحل مازندران بدون حمایت مستقیم وزارت کشور، تلاش شبانه روزی دست اندرکاران و همدلی و هم افزایی همه دستگاه های مسوول متصور نبود.

مقام عالی دولت در مازندران با بیان این که مازندران  متعلق به همه ایرانیان است و مازندرانی ها، به این میزبانی افتخار می کنند، گفت: فرمانداران فضای استان و سواحل را به نحو شایسته و طی ماه مبارک رمضان متناسب با شئونات مذهبی برای میزبانی از هموطنان آماده نمایند.

ربیع فلاح با اشاره به استفاده برخی هموطنان از مناطق ممنوعه برای شنا و در زمان و مکان خارج طرح٬ گفت: باید با پوشش بیشتر این مناطق و انجام کارهای تبلیغی٬ فرهنگی و اطلاع رسانی موثر٬ آمار غریق را به حداقل و در شرایط آر مانی به صفر برسانیم.

وی، با اشاره به وجود 320 نقطه آسیب خیز در سواحل استان، خاطر نشان ساخت: هر ایرانی عضوی از خانواده ماست و نباید جان هموطنان در سواحل در مخاطره قرار گیرد.

استاندار بر اجرای برنامه های فرهنگی در سواحل تاکید کرد و بیان داشت: شورای فرهنگ عمومی استان می تواند در ساماندهی فرهنگی سواحل استان را یاری رساند و فرمانداران از ظرفیت روحانیون و ائمه جمعه در این راستا استفاده کنند.

دکتر فلاح، با بیان این که مازندران، استان گردشگر پذیر و تاثیرگذار کشور است و در ایام نوروز امسال شاهد یازده و نیم میلیون نفر شب اقامت در سراسر مازندران بوده ایم، می طلبد در راستای میزبانی هرچه شایسته تر میهمانان برنامه ریزی های اصولی صورت گیرد.

اجرای برنامه های فرهنگی امداد و نجات ایام نوروز خانواده شبانه روزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر