کد خبر: 375829 A

مدیر کل تامین اجتماعی مازندران:

تا زمانی که تفکرها و تشکل ها برای رسیدن به هدف مشخص و ایده آل پیوند نخورد آن هدف دست یافتنی نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، سید علی اصغر محمودی در مراسم تببین اهداف راهبردی سال 95 که با حضور محمدی مشاور فنی و درآمدی سازمان تامین اجتماعی کشور در سالن اجتماعات تامین اجتماعی ساری برگزار شد، اظهار داشت:  سازمان تامین اجتماعی کشور در دو سال گذشته  دربخش منابع در سطح کشور 7 درصد مازاد وصول و در استان مازندران نیز بالغ بر 3 درصد مازاد وصولی  داشته است.
 
وی افزود: سازمان تامین اجتماعی علرغم همه چالش ها پیش روی دردو سال گذشته ، زمانی که سکان تامین اجتماعی کشور به یک فرد سازمانی  و آشنا به این سیستم واگذار شد در همه عرصه شاهد موفقیت های روز افزون بوده است که بسی جای خرسندی دارد.
 
مدیر کل تامین اجتماعی مازندران هدف از گرهمایی و مدیران بیمه ای و شعبات مختلف استان را اینطور عنوان کرد که  اعتقادم بر این است انسان بصورت گروهی می تواند به قله صعود کند این در حالی است که بصورت تنهایی و فردی این امر محقق نخواهد شد.
 
محمودی  با بیان اینکه مدیریت هنگامی بیشترین  تاثیر و فعالیت را خواهد داشت تا اهداف آن درستی به کارکنان منتقل شود، گفت: با انسجام، وحدت و همدلی می توان به اهداف مورد نظر دست یافت.
 
وی ادامه داد: تا زمانی که تفکرها  و تشکل ها برای رسیدن به هدف مشخص و ایده آل پیوند نخورد آن هدف دست یافتنی نخواهد بود.
 
محمودی با بیان اینکه منابع نیروی انسانی در هر سازمانی سرمایه آن سازمان تلقی می شود، افزود: کم یاب ترین منابع در هر سازمان انسان های کارآمد هستند.
 
مدیر کل تامین اجتماعی مازندران با بیان اینکه مازندران با تقدیم ده هزار و 400 شهید این افتخار را دارد در نظام مقدس جمهوری اسلامی سهم بسزایی دارد  که شهدای مدافعان حرم نیزبر این افتخارات افزوده است.
 
وی افزود: مازندران با سه میلیون 200 هزار نفر جمعیت ، یک میلیون و 850 هزار نفر معادل با 59 درصد را تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند که از این میزان 620 هزار نفر در بخش بیمه شدگان که رتبه هفتم کشور، در بخش بازنشستگان رتبه هشتم کشور و با دارا بودن 115 هزار کارگاه رتبه چهارم کشور را دارد.
 
محمودی با اعلام اینکه مازندران در بخش IT رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است، گفت: این امر محقق نمی شد مگر با همکاری و تعامل همه افراد.
 
مدیر کل تامین اجتماعی مازندران ، بیان کرد: ما باید بچه های مازندران را باور داشته باشیم و ظرفیت های انسانی زیادی در استان وجود دارد که مغفول مانده  و کمتر معرفی شدند می طلبد تا با شناسایی این ظرفیت ها از کارایی آنان بهره گیری کنیم.

 

استان مازندران تامین اجتماعی سرمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی همکاری و تعامل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر