کد خبر: 375833 A

فرماندار شهرستان محمودآّباد:

فرماندار شهرستان محمودآباد گفت: تهدید وخطرات جدی در کمین خانواده های زندانیان است وباید بیش از پیش به این مهم توجه کرد.

به گزارش خبرنگارایلنا از محمودآباد ، یحیی یوسف پور روز یکشنبه در جلسه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان محمودآباد ، اظهار داشت: اشتغال و توانمندسازی راهگشای مشکلات معیشتی خانواده های زندانیان است.

وی ادامه داد: حمایت از اشتغالزایی پایدار خانواده های زندانیان  با آموزش و ایجاد کارگاه های تولیدی با ارائه تسهیلات ارزان در سال اقتصاد مقاومتی ، راهکاری اساسی و منطقی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی این قشر آسیب پذیر جامعه است.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد اضافه کرد: اگر تهدیدهای اجتماعی و اقتصادی خانواده های زندانیان مرتفع نشود ، جامعه درگیر این تهدیدها خواهد شد.

یوسف پور تصریح کرد: توجه به مشکلات پیش روی خانواده هایزندانیان در زمینه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی باید به عنوان اولویت اصلی نهادها و سازمان های حمایتی قرار گیرد.

وی افزود: وجود خیرین در حمایت از این اقشار آسیب پذیر جامعه نقطه عطفی در کاهش آسیب های ناشی از مسائل اقتصادی و فرهنگی آنان است.

فرماندار شهرستان محمودآباد گفت: آحاد مردم و مسوولان باید در کارهای خداپسندانه ای مانند حمایت از خانواده های زندانیان پیش قدم باشند.

به گزارش ایلنا، در این جلسه با آرای اعضای انجمن حمایت از زندانیان و خیران شهرستان محمودآباد، حمید رضا فلاح  و صادق قلی زاده به مدت یک سال به عنوان بازرس های این انجمن انتخاب شدند.

 

اجتماعی و اقتصادی اجتماعی و فرهنگی اشتغال خانواده مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر