کد خبر: 380364 A

فرماندار ساری:

فرماندار ساری با اشاره به اینکه پیروزی 24 خرداد را به عموم ملت شریف ایران تبریک عرض می‌کنیم، گفت: تداوم تدبیر و امید، در انتخاباتی دیگر به ثمر خواهد نشست و مردم طعم خوش این تداوم امید را خواهند چشید.

به گزارش ایلنا از ساری، احمد حسین‌زادگان در جمع خبرنگاران  اظهار کرد: 24 خرداد تجلی اراده و حضور مردم در انتخاباتی است که تدبیر و امید را در پی داشت.

وی با بیان اینکه مردم در انتخابات 24 خرداد 92 پیروز میدان بودند، افزود: در حالی که عده‌ای در داخل و خارج، منتظر بودند که مردم در انتخابات شرکت نکنند اما مردم با مشارکت حداکثری، مردی از جنس تدبیر را انتخاب کردند.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه دستاوردهای دولت، مثال زدنی است، گفت: به نتیجه رسیدن مسئله هسته‌ای، مهمترین دستاورد دولت تدبیر و امید است که با منویات مقام معظم رهبری، درایت رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه به ثمر نشست.

این مسئول با تاکید بر موفقیت‌های داخلی و خارجی دولت، تصریح کرد: با روی کار آمدن دولت یازدهم، نگاه مجامع بین‌الملل به جمهوری اسلامی تغییر کرد و شیوه صلح‌طلبانه ایران بر دیگر کشورها، مشخص شد.

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه در گذشته اینگونه تصور می‌شد که جمهوری اسلامی به دنبال بمب هسته‌ای است، ادامه داد: تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران، با عملکرد و رفتار خود، این نگاه را تغییر داده و چهره واقعی ایران را به نمایش گذاشت و برجام را به ارمغان آورد.

فرماندار ساری با تاکید بر نقش تعیین کننده برجام در اقتصاد کشور، گفت: اقتصاد کشور، درگیر مسائل گذشته بود و اگر برجام را به دست نمی‌آوردیم اقتصاد کشور و وضعیت معیشت مردم، بیشتر از گذشته رو به نزول می‌رفت.

این مسئول اظهار کرد: دریافت 13 میلیارد دلار از مطالبات خارجی ایران، گشایش 4172 ال سی، ورود ماهانه 700 میلیون دلار به خزانه در پسابرجام، از سرگیری ارتباط بسیاری از بانک‌ها با ایران، ایجاد 40 میلیارد دلار منابع اعتباری خارجی برای کشور، فراهم کردن شرایط سرمایه‌گذاری در کشور با هدف اقتصاد مقاومتی از دستاوردهای دولت یازدهم است.

وی با بیان اینکه با تلاش دولت، سایه تحریم از سر ملت ایران برداشته شد، افزود: امنیت امروز جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف، مرهون تدبیر دولت است.

فرماندار ساری با اشاره به نقش پررنگ مردم از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، گفت: حضور مردم در صحنه‌های مختلف، موجب پایداری انقلاب اسلامی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه دولت فراجناحی با به کارگیری نیروهای خدوم در صدد بهبود اوضاع داخلی است، خاطرنشان کرد: فرمانداری خانه احزاب است و در فرمانداری ساری، میزبان احزاب و گروه‌های مختلف هستیم.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه پیروزی 24 خرداد را به عموم ملت شریف ایران تبریک عرض می‌کنیم، گفت: تداوم تدبیر و امید، در انتخاباتی دیگر به ثمر خواهد نشست و مردم طعم خوش این تداوم امید را خواهند چشید.

 

ایران دلار دولت ساری ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر