کد خبر: 381452 A

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی :

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: تالاب میانکاله را مانند دریاچه ارومیه جدی بگیرید چرا که توسعه طبیعی معنا ندارد و توسعه ای که با هماهنگی مدیران نباشد دستاوردی نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر ، نماینده مردم شرق مازندران  در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر که شامگاه امروز (چهارشنبه ) در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: هماهنگی و همدلی ، برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف ، کار و خدمت شبانه روزی و جهادی سه اصل مهم و راهبردی در راستای پاسخگویی به مطالبات مردم می باشند.
دکتر علی محمد شاعری با بیان اینکه انتخابات به معنای نفی بقیه افراد نیست افزود: انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شرق مازندران بدون حاشیه برگزار شد و بنده در صندوق های رأی هیچ نماینده ای نداشتم و انتخاب مردم و واگذاری مسئولیت برای خدمت به مردم است نه کسب قدرت و ثروت.
وی ادامه داد: بسترهای توسعه در ابعاد مختلف اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی در جامعه باید ایجاد شود و همدلی و هم افزایی در دستگاه های اجرایی و مسئولان اصل نخست رسیدن به پیشرفت، توسعه و سربلندی نظام جمهوری اسلامی است تا آرمان های شهدا، امام و رهبری در جامعه اسلامی محقق شود.
نماینده مردم بهشهر ، نکا و گلوگاه در خانه ملت با بیان اینکه نظام مردم سالار دینی می تواند اداره ی امور مردم را بهتر از الگوهای متعارف  به نمایش گذارد افزود: انقلاب اسلامی ، خط مقدم مقابله با استعمار و استکبار است.
شاعری بر رفع موانع طبق قانون در سطح شهرستان تأکید و اضافه کرد: اگر چه همدلی اصل نخست و لازم است اما برای اجرای درست کارها به برنامه ریزی دقیقی نیاز است البته برنامه ای که منطبق بر واقعیت، صحیح و قابل دسترسی باشد.
وی برنامه ی یک ساله از دستگاه های شهرستان را خواستار شد و با بیان اینکه خشک شدن تالاب میانکاله که با پسروی دریا شروع شد تصریح کرد: تالاب میانکاله را مانند دریاچه ارومیه جدی بگیرید چرا که توسعه طبیعی معنا ندارد و توسعه ای که با هماهنگی مدیران نباشد دستاوردی نخواهد داشت.
نماینده مردم شرق مازندران آلودگی دریا، نبود سوخت رسانی در منطقه هزار جریب و طولانی شدن پروژه ها در آن مناطق، تخریب جنگل در بالادست، معضلات بهداشتی ، آموزشی ، ورزشی از دغدغه های مهم شهرستان برشمرد که به اقدامات اساسی نیاز دارد.
دکتر علی محمد شاعری با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری به حوزه فرهنگ خاطر نشان کرد: رفتارهای فرهنگی اثرگذار در جامعه باید بررسی شوند چرا که کار فرهنگی باید  آرام ، مستمر پیگیری شود و در بلند مدت نمود می یابد و با توجه به وضعیت بالای نرخ طلاق در شهرستان بهشهر مدیریت و روحیه جهادی ضرورت دارد.
وی با اشاره به اولویت بندی پروژه های شرق استان ادامه داد:پروژه هایی که پیشرفت بیش از 50 درصدی داشتند در اولویت قرار می گیرند و مدیران نیز توان اجرایی شان را پایش کنند چرا که در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل باید متناسب با منابع و اولویت های حیاتی و تأثیرگذار منطقه اقدامات اساسی را به کار گیریم.

 

استکبار تالاب جنگل دریاچه ارومیه مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر