کد خبر: 381492 A

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد:

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: زنان در خانواده می توانند خانواده را از بسیاری آسیب های اجتماعی دور نگه دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر ، نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی در دوازدهمین یادواره شش تن از شهدای گلشهر و گرامیداشت زنان ایثارگر که شب گذشته در مسجدالنبی بهشهر برگزار شد با اشاره به نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: زنان همواره در دوران دفاع مقدس ، در تداوم انقلاب و در تبعیت ازفرامین امام و مقام معظم رهبری نقش تعیین کننده ای دارند.
دکتر علی محمد شاعری با اشاره به روحیه راستی و صداقت در زنان جامعه ما افزود: زنان یاری رسان مردان برای رسیدن به اهداف انقلاب بودند.
وی ادامه داد: زنان در خانواده می توانند با مدیریت درست، تربیت درست فرزندان، آموزش و تربیت الگوهای رفتاری متناسب با ارزش های جامعه ، نظارت اجتماعی و سیاسی و مدیریت فرهنگی، خانواده  را از بسیاری آسیب های اجتماعی دور نگه دارند که در نهایت زنان در ایجاد جامعه ای سالم نقش تأثیرگذاری دارند.
نماینده مردم شرق مازندران با بیان اینکه بانوان شهروند درجه دو نیستند یادآور شد:اسلام زن و مرد را مکمل هم میداند که بانوان نقش اساسی و نخست دارند و هیچ تبعیضی بین زن و مرد نیست.
شاعری با اشاره به نقش تعیین کننده زنان در فرهنگ دینی و اسلامی بر حضور جدی زنان در عرصه اجتماعی تأکید کرد و گفت: بانوان در جامعه باید استقلال فکری وسیاسی داشته باشند و با حضور در جامعه وارد عرصه های مدیریتی و اثرگذار جامعه شوند.

 

آسیب های اجتماعی استقلال جامعه خانواده مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر