کد خبر: 381601 A

نماینده مردم نور ومحمودآباد در مجلس شورای اسلامی :

نماینده مردم نور ومحمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای پروژه بهدشت چمستان 5 هزار فرصت شغلی در شهرستان نور ایجاد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نور، علی اسماعیلی شامگاه چهارشنبه در مراسم سالگرد 24خرداد که در پارک جنگلی شهرستان نور برگزار شد ، اظهار داشت : این پروژه با اعتبار 3 هزار میلیاردی که توسط سرمایه گذار جذب شده ، اقتصاد منطقه را شکوفا خواهدکرد.

وی ادامه داد: با اجرای این پروژه بخش اعظم مشکل بیکاری در شهرستان نور حل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان های نور ومحمودآباد دارای مواهب طبیعی بی بدیلی هستند ، گفت: با وجود این ظرفیت ها و با استفاده از نیروی انسانی کارآمد باید از تمامی این فرصت ها در جهت توسعه و پیشرفت دو شهرستان استفاده شود .

اسماعیلی افزود: مشکلات بسیاری بر سر پیشرفت این دوشهرستان قرار گرفته و می توان با همدلی وهمکاری راه آبادانی را هموار کرد.

نماینده مردم نور ومحمودآباد در خانه ملت  گفت: تمامی نمایندگان به دنبال تصویب قوانینی هستند که مشکلات مردم را بردارد و رفاه و آسایش فراهم کند.

وی با بیان اینکه به دنبال تقابل با دولت نخواهیم بود ، افزود: هدف ما پیشرفت منطقه است وسعی خواهیم کرد تا با تعامل از ظرفیت های موجود برای دوشهرستان استفاده کنیم.

علی اسماعیلی با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل افزود: ما نیازمند مدیری هستیم که بتواند با مدیریت صحیح و برنامه ریزی درست اقدامی عملی انجام دهد.

 

اقتصاد مقاومتی بیکاری توسعه و پیشرفت مجلس شورای اسلامی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر