کد خبر: 381619 A

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران خبرداد:

نوروزی گفت:گفت: در حال حاضر 51 دوربین نظارت تصویری در سطح محورهای استان نصب است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، حیدر نوروزی اظهار کرد: دوربین‌های نظارت تصویری روش نوینی برای شناسایی وقایع جاده‌ای بوده و به‌عنوان یکی از ابزارهای پیشرفته و سودمند در جمع‌آوری اطلاعات لحظه‌ای از وضعیت راه‌ها به شمار می‌آید.

وی درباره مزیت‌ این دوربین‌ها، افزود: نظارت و کنترل مستقیم به وضعیت ترافیکی جاده‌ها، در اختیار قرار دادن اطلاعات لازم به مدیران جهت تصمیم‌گیری و مدیریت بهینه ترافیک و افزایش ایمنی جاده‌ها در جهت حمل ایمن کالا و مسافر از جمله مزیت‌های نصب دوربین‌های نظارت تصویری در سطح راه‌ها است.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران تصریح کرد: این دوربین‌ها علاوه بر نظارت تصویری، ثبت تخلف، خوانش پلاک و احتساب سرعت متوسط را انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: با توجه به تردد بالای خودرو در محور ساری ـ خزرآباد به‌زودی این محور نیز مجهز به دوربین‌های نظارت تصویری می‌شوند.

نوروزی خاطرنشان کرد: علاوه بر این محور تمام محورهای اصلی استان از جمله محور هراز، سوادکوه، کندوان، ساری ـ قائم‌شهر، ساری ـ کیاسر و کناره به طور کامل در حوزه استحفاظی مازندران زیرپوشش نظارت تصویری 100 درصدی قرار می‌گیرند.

وی در پایان گفت: در حال حاضر 51 دوربین نظارت تصویری در سطح محورهای استان نصب است.

 

ترافیک خودرو دوربین راه و شهرسازی مدیرکل راه و شهرسازی مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر