کد خبر: 382822 A

فرماندار شهرستان محمودآباد :

فرماندار شهرستان محمودآباد گفت: تنها راه برون رفت از معضل رکورد حمایت از بخش تولید و اشتغال است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شهرستان محمودآباد ، یحیی یوسف پور روز دوشنبه در جلسه اشتغال ، تولید و سرمایه گذاری که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و مدیران بانک ها برگزار شد ، اظهار داشت: باید در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل نامگذاری شده است در فعال سازی شرکت ها و کارگاه های تولیدی پیشگام بود.

وی با اشاره به اینکه اعطا تسهیلات به تولیدکنندگان بسیار سخت صورت می گیرد ادامه داد: طولانی بودن روند اداری ارائه تسهیلات موجب شده تا تولیدکنندگان رغبتی برای ادامه راه نداشته باشند و این معضل باید حل شود.

یوسف پور اضافه کرد: منابعی که بانک ها در اختیار دارند باید به سمت صنعت ، کشاورزی و تولید انتقال پیدا کند تا وضعیت رکورد در منطقه بهبود یابد.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد با بیان اینکه تاکید در سال جاری موضوع حمایت از سرمایه گذاری وتولید ملی است ، گفت: متاسفانه در حال حاضر با بروکراسی زاید ادارای روبرو هستیم که موجب خستگی وزدگی سرمایه گذار می شود.

وی تصریح کرد:حذف این بروکراسی و فراهم سازی زیرساخت های مورد نیاز در این عرصه حائز اهمیت است.

این مسوول با اشاره به اینکه دستگاه ها نباید به سمت یکنواختی پیش بروند ، خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه ها باید در حوزه کاری خود طرح و برنامه سالیانه در بخش سرمایه گذاری ارائه کنند.

 

اشتغال دستگاه های اجرایی سرمایه سرمایه گذاری کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر