کد خبر: 382829 A

استاندار مازندران در جشن گلریزان :

استاندارمازندران گفت:گفت : برگزاری جشن گلریزان و رهایی هر زندانی موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می شود.

به گزارش ایلنا، استاندار مازندران در جشن گلریزان برگزاری جشن گلریزان در روزهای پر فضیلت ماه مبارک رمضان را  اقدامی خداپسندانه و ماندگار دانست و گفت : برگزاری جشن گلریزان و رهایی هر زندانی موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می شود.

استاندار مازندران که در جشن گلریزان برای یاری رساندن به زندانیان جرائم غیر عمد در ساری سخن می گفت با اشاره به سفارش قرآن کریم به  مؤمنان گفت : خداوند در قرآن کریم سفارش به انفاق و سرمایه‌اندوزی برای آخرت می کند و پیامبر گرامی اسلام هم می فرمایند :  مردم عیال خدا هستند و محبوبترین آنها نزد خدا کسی است که به عیال خدا سود دهد و خانواده ای را شاد سازد

وی از رئیس کل دادگستری استان و اداره کل زندانها  برای برگزاری جشن گلریزان برای یاری رساندن به زندانیان جرائم غیر عمد تقدیر نمود و گفت : باید از ظرفیت بالای خیرین برای بهبود شرایط زندگی خانواده‌های زندانیان که بدون سرپرست و حامی زندگی خود را با سختی می‌گذرانند، استفاده کرد.

استاندار مازندران تاکید کرد: همه باید  برای آزادی زندانیانی که در حوادث به طور ناخواسته گرفتار شده‌اند تلاش کنند.

مقام عالی دولت در استان تاکید کرد : با برگزاری جشن گلریزان شاهد بازگشت زندانیان غیرعمد به آغوش خانواده ها  هستیم که این کار بسیار مقدس است .

وی برگزاری جشن گلریزان در روزهای پر فضیلت ماه مبارک رمضان را  اقدامی خداپسندانه و ماندگار دانست و گفت : برگزاری جشن گلریزان و رهایی هر زندانی موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می شود.

استاندار مازندران از حضور و کمک خیران تقدیر و تشکر نمود و گفت: برای محکومین جرائم غیرعمد و مالی، با توجه به دارا بودن شاکی خصوصی، نمی شود با عفو و دیگر ابزار قانونی بستر آزادی آنان را فراهم کرد به همین دلیل برای حل مشکلات این عده از زندانیان، به کمک افراد خیرو نیکوکار نیاز مندیم.

وی در پایان فعالیت ستاد دیه برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را کاری خیرخواهانه دانست و گفت : باید چنین فعالیت هایی را در جامعه ترویج دهیم

 

 

 

آسیب های اجتماعی دولت رئیس کل دادگستری استان سرمایه ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر