کد خبر: 392415 A

دبیر اجرایی ستاد طرح اوقات فراغت ساری:

ایلنا: دبیر اجرایی ستاد طرح اوقات فراغت ساری، از اجرای 70 برنامه در جشنواره "تابستان شاد" خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در ساری، قاسمعلی ایرانمنش  در نشست خبری با اصحاب رسانه  در کانون شهید آوینی این شهر گفت: این جشنواره بزرگ فرصتی است تا به کمک آن فاصله میان نسل‌ها برداشته شود و فضای شادی و نشاط به خانواده‌ها باز گردد.

ایرانمنش پرداختن به کار فرهنگی در راستای هدایت جوانان را ضروری دانست و اظهار کرد:  طبق آمار ارائه شده بیش از 70 میلیون  از جمعیت کشور در شبکه‌های مجازی عضو هستند.

وی به مشارکت نهادهای دولتی در برپایی این جشنواره اشاره کرد و گفت: بسیاری از نهادهای دولتی در این برنامه همکاری دارند و با همکاری و بسیج امکانات و توانایی افراد و دستگاه‌های دولتی، برپایی موفق و تاثیرگذار جشنواره امکان‌پذیر خواهد بود.

دبیر ستاد اجرایی با تاکید بر مشارکت پرشور و همیشگی روستاییان در برگزاری اینگونه برنامه‌ها گفت: جشنواره لباس‌های محلی، جشنواره بازی‌های محلی، بازارچه صنایع دستی، جشن اقوام مقیم ساری، جشن سیب از جمله برنامه‌هایی است که در حوزه گردشگری به اجرا در خواهد آمد.

وی، نامه‌ای به امام علی، شب خاطره مردان بی‌ادعا، شبی با قرآن، شبی با نهج البلاغه، تجلیل از فعالان قرآنی و شبی با نخبگان ساری را از برنامه‌های فرهنگی این جشنواره عنوان کرد.

ایرانمنش افزود: جشنواره همکلاسی‌های قدیم، همایش متولی‌های مسجد، جشنواره پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، همایش زنان شاغل  و با جامعه پزشکان از عناوین برنامه‌های اجتماعی این جشنواره به شمار می‌آید.

وی جشنواره تعویض کتاب، جشن آغاز طبری، مسابقه سلفی، شب شعر بومی مازندرانی، عصری با گیتار نوازان، نمایشگاه عکس ساری، شونیشت با هنرمندان، جشن دف نوازان و تار نوازان، جشنواره موسیقی بومی را نیز از عناوین برنامه‌های هنری جشنواره تابستان شاد نام برد.

اوقات فراغت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر