کد خبر: 392580 A

مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران عنوان کرد:

ایلنا: مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران گفت: افتتاح مرکز جراحی قلب باز بیمارستان ولیعصر با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد تومان از کارهای شاخص دولت تدبیر و امید است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائمشهر، محمد خورشیدی در نشست مشترک هئیت مدیره کانون عالی کارگران بازنشسته کشور و مدیران کل شورای هماهنگی رفاه و روسای کانون بازنشستگان شهرستان‌های مازندران، با بیان اینکه درمان پیشانی تامین اجتماعی در استان است این حوزه را در تامین سلامت افراد مهم دانست.

وی با ابراز خرسندی از کسب رتبه دوم وزارتخانه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در سطح کشور یادآور شد: در سال گذشته با همدلی و هم‌زبانی مجموعه درمان این مدیریت درمان توانست بین 31 مدیریت درمان کشور رتبه اول را کسب کند.

مدیریت درمان تامین اجتماعی تصریح کرد: افتتاح مرکز جراحی قلب باز بیمارستان ولیعصر با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد تومان از کارهای شاخص دولت تدبیر و امید به هدایت و مدیریت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده است که این مرکز به عنوان پایلوت توانسته به خوبی علاوه بر بیمه‌شدگان منطقه به بیمه‌شدگان کشور ارائه خدمات بپردازد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 2 هزار آنژوگرافی و بیش از 300 مورد عمل جراحی در این بیمارستان انجام شده است گفت: حضور میلیونی مسافران و گردشگران در فصول مختلف به استان مازندران مدیریت درمان را مکلف به خدمات بهینه کرده است.

وی به داشتن پنج بیمارستان ملکی در شهرهای بابلسر، نکا، چالوس، ساری و قائمشهر اشاره کرد و افزود: در سراسر استان علاوه بر بیمارستان‌های ملکی مراکز درمانگاهی به صورت شبانه‌روز به بیمه‌شدگان و شهروندان ارائه خدمات درمانی انجام می‌دهد.

بیمارستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر