کد خبر: 393076 A

ایلنا: دبیر شورای اطلاع‌رسانی مازندران، برنامه‌های سفر استاندار آستراخان روسیه به استان را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، احمد مظفری گفت: الکساندر ژیلکین استاندار آستراخان روسیه و هیئت تجاری، اقتصادی، گردشگری و دانشگاهی  روز جمعه اول مرداد وارد تهران شده و از روز شنبه  دوم مرداد در مازندران حضور خواهد یافت.

وی افزود: نشست مشترک استانداران مازندران و آستراخان روز شنبه دوم مرداد  ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد و در ادامه استاندار آستراخان از ظرفیت‌های منطقه اقتصادی بندر نوشهر، پایانه گل و گیاه شهرستان عباس آباد و مجتمع شهر سبز و تله کابین رامسر بازدید خواهد کرد.

مظفری بازدید از هتل زرنگار مجتمع نمک‌‎آبرود چالوس و مذاکره هیات‌های دو طرف با حضور استانداران مازندران و آستراخان را از دیگر برنامه‌ها با حضور استاندار آستراخان در مازندران اعلام کرد.

وی تاکید کرد: در این سفر گروه‌های کاری متعددی تشکیل و از ظرفیت‌های مختلف مازندران در بخش‌های کشاورزی، گردشگری، صنعت و معدن، حمل و نقل، دانشگاهی، ورزشی و رسانه‌ای بازدید خواهند کرد.

مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران تاکید کرد: استاندار آستراخان برای پیگیری تفاهم‌نامه‌ها و انجام مذاکرات با مدیران ارشد کشور  روزهای دوشنبه چهارم و سه شنبه پنجم مرداد در تهران حضور خواهد داشت.

آستارا خان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر