کد خبر: 393082 A

برخورد یک دستگاه کامیون با ریل باس در بلاک تیرتاش – گلوگاه قریب به 22 نفر مصدوم شدند. مصدومان این حادثه به بیمارستان های امام بهشهر و ثامن گلوگاه انتقال یافتند و پس از درمان سرپایی 21 نفر ترخیص و راننده کامیون جهت مداوا بستری شد.

به گزارش  ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راه آهن شمال ،مدیر کل راه آهن شمال با اعلام این خبر گفت :مقارن با ساعت 8:45 امروز  (جمعه 1/5/95) در اثر برخورد یک دستگاه کامیون با ریل باس پل سفید – گرگان در 3 کیلومتری ایستگاه گلوگاه 22 نفر از مسافران مصدوم شدند.

گران پاشا افزود: با اطلاع از این حادثه بلا فاصله هماهنگی های لازم از طریق کمیسیون سوانح راه آهن با اورژانس، هلال احمر و واحدهای مورد نیاز انجام شد و مصدومان حادثه به بیمارستان امام بهشهر و ثامن گلوگاه انتقال یافتند که 21 نفر از آنها پس از درمان سرپایی ترخیص و یک نفر از مصدومان که راننده کامیون است بستری شد.

گران پاشا علت این حادثه رادر بررسی اولیه، بی توجهی راننده کامیون در عبور از گذرگاه بدون مستحفظ اعلام کرد و گفت : خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در بر نداشت .در حال حاضر ریل باس توسط یک دستگاه دیزل به ایستگاه بهشهر انتقال یافت و مسیر راه آهن برای تردد بقیه قطار ها کاملا باز است و سیر همه قطار ها بصورت عادی و در ساعت مقرر انجام می­شود.بقیه مسافران نیز با چند دستگاه مینی بوس پیش بینی شده به مقصد جابجا شدند.

 

 

بیمارستان درمان راه آهن هلال احمر بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر