کد خبر: 396475 A

استاندار مازندران تاکید کرد:

ایلنا: جلسه ستاد تسهیل سرمایه‌گذاری و رفع موانع تولید استان مازندران به منظور بررسی مشکلات 29 واحد تولیدی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی به ریاست استاندار مازندران در سوادکوه برگزار شد.

به گزارش  ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار در این جلسه با اشاره به اینکه شرایط تولیدکنندگان را درک می‌کنیم و برخود تکلیف می‌دانیم که مشکلات و موانع تولید را رفع کنیم، گفت: برای حل مشکلات تولید و نظارت بر امور این بخش، شهرستان به شهرستان با همراهی دستگاه‌های اجرایی مسئول و بانک‌های عامل در ستاد تسهیل حضور می‌یابم.

رییس ستاد تسهیل سرمایه‌گذاری و رفع موانع تولید استان، با اشاره به اینکه برای برداشتن مشکلات تولید و تقویت اشتغال نیازمند ادبیات مشترک و تلاش شبانه‌روزی هستیم، عنوان کرد: فرمانداران، بانک‌ها، دستگاه‌های اجرایی و واحدهای تولیدی مثل ید واحد مشکلات توسعه تولید و اشتغال را از میان بردارند.

مقام عالی دولت در استان، با تاکید بر اینکه نهایتا تا یک ماه دیگر تسهیلات واحدهای تولیدی معرفی شده به بانک‌ها باید پرداخت شود، گفت: بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات، باید موضوع افزایش تولید، فروش محصولات و ایجاد و توسعه اشتغال از سوی واحدهای تولیدی را مدنظر قرار دهند.

استاندار مازندران، تصریح کرد: گروهی را برای نظارت بر نحوه عمل به مصوبات ستاد تسهیل به شهرستان‌ها گسیل خواهیم کرد تا گزارش تحقق این مهم را ارایه کنند و خود به صورت مستمر امور این بخش را پیگیری می‌کنم.

نماینده عالی دولت در مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در سایه رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و تلاش دولت تدبیر و امید و همه قوا و دست اندرکاران نظام، امروز فروش نفت به سطح مطلوبتری نسبت به گذشته رسیده است، افزود: دولت در کاهش سود بانکی، کاهش تورم و ایجاد ثبات در بازار موفق عمل کرده است و ان شاءالله مشکلات و موانع شکوفایی اقتصادی کشور و فضای کسب و کار با راهبرد اقتصاد مقاومتی از میان برداشته خواهد شد.

سرمایه گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر