کد خبر: 396622 A

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر خبر داد:

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر از تجلیل اصحاب رسانه به صورت متمرکزدر این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر امروز در گفتگو با خبرنگاران گفت: جامعه امروز ما در معرض تهاجم خبرگزاری های خارجی و تهاجم فرهنگی قرار دارد و سربازان فرهنگی در حال دفاع از ارمان های نظام و میهن هستند.

مسعود فلاح به نقش و رسالت پیامبرگونه ی خبرنگاران تأکید کرد و افزود: خبرنگاران براساس دین مبین اسلام ، رسالت ائمه به رسالت حرفه ای عمل می کنند.
وی ادامه داد: خبرنگاران فارغ از هرگونه جناحی زبان گویای مردمی می شوند که نه زبان بیان مطالب دارند نه ابزار بیان .
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر به تلاش و فعالیت خبرنگاران در مسیر زنده نگهداشتن مکتب ائمه و پاسداری از خون شهدا اشاره و خاطر نشان کرد: خبرنگاران در بیمه و معیشت مشکلاتی دارند و با حداقل ها  جهادی زندگی می کنند و نکوداشت انان فقط به روز و هفته خاصی اختصاص ندارد.
مسعود فلاح دیدار با امام جمعه ، بازدید از دفاتر نشریات ، بازدید از پروژه ها ، دیدار با خانواده های معظم شهدا ، شرکت در نماز جمعه و برگزاری مراسم تجلیل از اصحاب رسانه و خبر را از برنامه های هفته خبرنگار در شهرستان بهشهر اعلام کرد.

وی به همدلی و هم افزایی  شهرستان برای کیفی سازی مراسم  روز خبرنگار اشاره  و ادامه داد: با هماهنگی بافرماندار شهرستان بهشهر  مراسم تجلیل از اصحاب رسانه و خبر به صورت متمرکز و با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این شهرستان  برگزار می شود.

 

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اصحاب رسانه تهاجم فرهنگی نماز جمعه بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر