کد خبر: 399636 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت:دولت تدبیر و امید، با جدیت بدنبال رفع موانع تولید است و با حمایت بانک‌ها، شاهد فعال شدن بنگاه‌های کوچک و متوسط در استان و کشور خواهیم بود.

به  ایلنا از ساری ، به نقل از گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در نشست با صنعتگران و فعالان تولید استان که در سالن جلسات شرکت و به مناسبت 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک برگزار شد گفت: صنایع کوچک، محور تحقق اقتصاد مقاومتی است و با تقویت این بخش عظیم و فعال کشور، می‌توانیم شاهد پویایی در جامعه باشیم.

موسوی با اشاره به نقش ممتاز و برجسته صنایع کوچک در ایجاد اشتغال، افزایش تولید و صادرات اظهار داشت: تنها راهکار برای خروج از رکود، حمایت از صنایع کوچک و تولید داخلی است.

وی بیان داشت: ارائه تسهیلات موردنیاز به واحدهای تولیدی و صنعتی و افزایش صادرات، به کنترل رکود و مهار تورم در کشور، کمک خواهد نمود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران تصریح کرد: بخش عمده‌ای از صنایع استان را صنایع کوچک و متوسط برعهده دارند و تأمین سرمایه در گردش و نقدینگی از عوامل تأثیرگذار در رونق صنایع کوچک محسوب می‌شود.

موسوی تأکید کرد: با حمایت مسئولین دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها، می‌توان شاهد کاهش دغدغه تولیدکنندگان و صنعتگران بود.

 

جامعه دولت سرمایه مهار تورم تولید داخلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر