کد خبر: 399646 A

سخنگوی شورای اسلامی شهر بهشهر :

سخنگوی شورای اسلامی شهر بهشهر به رسالت خبرنگاران در بیدار سازی و آگاهی مردم اشاره کرد و گفت: شورای بهشهر اقدامات خوبی را انجام داد اما به دلیل نبود روابط عمومی مجزا و بی توجهی به اصحاب رسانه این اقدامات در پس حاشیه ها مخفی ماند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر  ، نشست دوستانه سخنگوی شورای اسلامی  بهشهر  با بسیج رسانه این شهر به مناسبت روز خبرنگار شب گذشته در مجتمع تفریحی – توریستی هوتو برگزار شد.
در این نشست خبرنگاران به بیان انتقاد و گلایه هایی از اعضای شورای شهر بهشهر پرداختند و سوال و پیشنهادهایی را نیز مطرح کردند.
اصحاب رسانه برگزاری نشست خبری در هر فصل و در نظر گرفتن درصدی از بودجه فرهنگی برای بسیج رسانه شهرستان خواستار شدند.
سخنگوی شورای اسلامی شهر بهشهر مجزا نبودن روابط عمومی شهرداری و شورای شهر و نبود سایت تخصصی  برای اطلاع رسانی را دو ضعف اساسی شورای بهشهر دانست و اظهار کرد: یکی از مصوبات مشروط  شورای بهشهر راه اندازی سایت اطلاع رسانی شورا بود که با توجه به اما و اگرها ،  نتیجه ای نداشت.
اعظم السادات حسینی کوهستانی با بیان اینکه افکار عمومی برای اطلاع از اقدامات انجام شده شورا ، روابط عمومی مجزای  شورای شهر می طلبد افزود: حضور خبرنگاران در صحن شورا آزاد شد.
وی ادامه داد: برای احداث پارکی با درختان جنگلی در شهر مشکل کمبود زمین وجود دارد که ناچاریم این فضا در حاشیه شهر قرار گیرد اما ایده خوبی است که برای آن پیگیری می شود.
سخنگوی شورای شهر بهشهر در پاسخ به نقد یکی از خبرنگاران نسبت به خیابان امام گفت: فضای خیابان امام  فضای بیابانی با مصالح سفت و سخت شد که ابتدا باید تعریض خیابان به صورت کامل اجرایی شود تا بتوان فضای سبزی را ایجاد کرد و سرعت گاه های استانداردی برای کنترل وسایل نقلیه نصب می شود.
حسینی نبود مدیریت واحد شهری را مهمترین دلیل طولانی شدن هماهنگی با ادارات خواند و اضافه کرد:بیش از ده جلسه برای ساماندهی متکدیان برگزار شد اما راهکار اجرایی و منطقی برای حل این معضل ارائه نشد.
وی ادامه داد: بودجه کمیسیون فرهنگی به صورت قانونی باید به 4 بخش ورزشی ، اموزشی ، فرهنگی و مذهبی تقسیم  شود تا عدالت رعایت شود و این بودجه در بهشهر  سالانه به برخی از  هیات های ورزشی  اختصاص می یابد  و مابقی در فعالیت های دیگر آموزشی ، فرهنگی و مذهبی هزینه می شود.
سخنگوی شورای شهر در مورد در نظر گرفتن بخشی از بودجه کمیسیون فرهنگی به بسیج رسانه  گفت: مکاتبات اداری  سازمان مربوطه انجام شود تا شورای بهشهر بتواند تعریف و تقسیم بودجه ای در نظر گیرد .
اعظم السادات حسینی به رسالت خبرنگاران در بیدار سازی و آگاهی مردم اشاره کرد و گفت: شورای بهشهر اقدامات خوبی را انجام داد  اما به دلیل نبود روابط عمومی مجزا و بی توجهی به اصحاب رسانه این اقدامات در پس حاشیه ها مخفی ماند.

 

 

اصحاب رسانه روابط عمومی شورای اسلامی شهر شورای شهر بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر