کد خبر: 400027 A

فرماندار شهرستان گلوگاه:

فرماندار شهرستان گلوگاه گفت : توسعه باغات انجیر به منظور ارتقای سطح درآمد کشاورزان به عنوان گیاهی با مزیت برتر منطبق با شرایط آب و هوایی یکی از اهداف جشنواره است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از گلوگاه,، فرماندار شهرستان گلوگاه امروز در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: جشنواره مرغوبترین انجیر ایران ،گلوگاه فرصتی برای معرفی محصولات بومی – محلی و  ظرفیت های گردشگری  این شهرستان است که برای هر چه بهتر برگزاری کردن این جشنواره در هر سال ، همکاری نهادها، ادارات ، تشکل های مردمی و فعالان عرصه اقتصادی را خواستاریم.
محمدرضا تباکی توسعه باغات انجیر به منظور ارتقای سطح درآمد کشاورزان به عنوان گیاهی با مزیت برتر منطبق با شرایط آب و هوایی را یکی از اهداف جشنواره مرغوبترین انجیر ایران ، گلوگاه اعلام کرد.
وی ادامه داد: جذب سرمایه و سرمایه گذار یکی دیگر از اهداف این جشنواره است و تاکنون دو نفر از افراد بومی شهرستان برای احداث صنایع تبدیلی انجیر مجوز گرفتند.
فرماندار شهرستان گلوگاه  گفت: گلوگاه دارای ظرفیت های مهمی در عرصه های اقتصادی، صنعتی و گردشگری است که اشتغال این شهرستان نگاه یژه ی مسئولان را می طلبد.
تباکی نبود کارخانه و بیکاری را دو موضع مهمی دانست که باعث رنجش شهروندان گلوگاهی می شود و اضافه کرد: در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل این شعار باید به شعور تبدیل شود.

 

ارتقای سطح درآمد شرایط آب و هوایی گردشگری کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر