کد خبر: 400256 A

هاشمی فرماندار شهرستان عباس آباد :

هفته دولت ، هفته اقتدار و پیروزی دولتی است که هدفش ایجاد جامعه ای سرشار از عدالت ، نظم ، امنیت و آرامش است .

به گزارش ایلنا ،فرماندار شهرستان عباس آباد  در آستانه فرا رسیدن هفته دولت اظهار داشت : هفته دولت ، هفته اقتدار و پیروزی دولتی است که هدفش ایجاد جامعه ای سرشار از عدالت ، نظم ، امنیت و آرامش است

سید ابراهیم هاشمی اظهار داشت : در تاریخ هر ملت، فراز و نشیب های تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است.

فرماندار شهرستان عباس آباد عنوان کرد : نظام جمهوری اسلامی در ایران به رهبری بزرگ مردی که جهان مانند او را کمتر به خود دیده است ، نیز جان فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، بزرگ ترین بخش تاریخ ماست که خاطرات تلخ و شیرین بسیاری در دل دارد. در این میان، شهادت دو شخصیت فداکار اسلام، رجایی و باهنر که به آتش کین منافقان سوختند، فصلی از شهادت را به نام «هفته دولت» در تاریخ انقلاب گشوده است.

وی اظهار داشت : هفته دولت گرامیداشت شهدایی است که در اوج اقتدار سیاسی و اقبال اجتماعی ،صفات بارز انسانی خود شامل تواضع ،عشق به مردم ، کار و خدمت برای آنان کسوت خدمتگزاری را از دست ندادند و لحظه لحظه عمر نه چندان طولانی ولی عریض خود را در راه اسلام و انقلاب به زیباترین وجه به کار گرفته و مورد استفاده قرار دادند .

فرماندار شهرستان عباس آباد همچنین تصریح کرد : شهیدان رجایی و باهنر ، دو شهید ارزنده و بزرگوار عرصه دولت ، نمونه های بارز خادمین امین مردم و مسئولین وفادار به ملت و دولت هستند که خالصانه خود و علم و آگاهی خود را وقف مردم نمودند.

وی گفت : دولت به عنوان خدمتگزار مردم وظیفه دارد با اتکاء به سرمایه های انسانی و سایر منابع در جهت تامین رفاه و امنیت عمومی گام بردارد و تلاش کند تا کشور مسیر رشد و تعالی را به پیماید.

 فرماندار شهرستان عباس آباد اظهار داشت : همراهى ملت با دولت و پشتیبانى آحاد مردم از آن، از عوامل ثبات دولت و اقتدار آن است و این رابطه، تا هنگامى که دولت یک دولت ارزشى و خدمت گزار باشد، پایدار خواهد بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان عباس آباد گفت : این هفته فرصتی است  تا ابعاد زندگی این شهدای عزیز برای مردم بیشتر شناخته شود و از خدمات آنان تجلیل به عمل آید .  بی شک ترسیم نمایی دقیق از زندگی و دولت شهیدان رجایی و باهنر ، می تواند الگوی خدمتگزاران مردم باشد تا در زندگی فردی و سیاسی خود به آنان ، تأسی نمایند.

وی در پایان اظهار داشت : این هفته مبارک بر همه دولت مردان تدبیر و امید که وجود خویش را وقف خدمت به اسلام و جامعه کرده اند، خجسته و فرخنده باد.

 

امنیت و آرامش جامعه دولت فرماندار شهرستان رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر