کد خبر: 404677 A

فرماندار شهرستان سیمرغ

فرج اله یداله پور در سخنانی بین دو نماز در نماز جمعه این شهرستان در مصلی نماز جمعه اظهار داشت ؛ یکی از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید خنثی سازی نقشه ایران هراسی و شیعه هراسی بوده در افکار عمومی جهان بوده است .

به گزارش ایلنا،،فرماندار شهرستان سیمرغ در ابتدای سخنان خود خلاصه ای از اقدامات 3 ساله دولت تدبیر و امید دکتر روحانی را برای نمازگزاران ارائه داد و اظهار داشت : یکی از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید در طول این سه سال تغییر نگاه عمومی دنیا نسبت به جمهوری اسلامی ایران و خنثی سازی ایران هراسی و شیعه هراسی با انتخاب سیاست سازنده تعامل با دنیا و بجای تقابل بوده است .

وی در ادامه گفت : رسیدن به توافق هسته ای در عرصه بین المللی نیز از خدمات دولت تدبیر و امید بوده است و اظهار امیدواری کرد با تدبیر دکتر ظریف وزیر باکفایت امور خارجه سنگ اندازی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرتفع شود .  

فرماندار شهرستان سیمرغ با اشاره به دستاوردهای خوب دولت در داخل کشور  اظهار داشت : کاهش نرخ  تورم از 40 درصد به زیر 10 درصد  و آرامش اقتصادی و ثبات در بازار ، افزایش نرخ رشد اقتصاد و همچنین اجرای طرح تحول سلامت و کاهش هزینه های درمان  برای بیماران از جمله خدمات خوب دولت برای ملت شریف ایران اسلامی می باشد .

فرماندار شهرستان سیمرغ یداله پور ضمن اشاره به اقدامات بسیار خوب دولت تدبیر و امید در این شهرستان افزود :  همزمان با هفته دولت 24 پروژه عمرانی با اعتبار 107  میلیارد ریال  افتتاح و بهره برداری قرار گرفته است .

وی در ادامه ضمن اشاره به وضعیت مرکز بهداشتی درمانی شهر کیاکلا و تجهیز آن به بالاتر از استانداردهای دانشگاه علوم پزشکی و انجام پیگیری های لازم درخصوص ارتقای آن به مرکز درمان بستر 10 تختخوابی اظهار داشت : در حوزه درمان اقدامات خوبی از جمله استقلال شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیمرغ از قائمشهر و تعمیر و تجهیز ساختمان آن ، احداث مجتمع درمانی نجارکلای جدید – رکن کلا با اعتبار ده میلیارد ریال ، احداث خانه بهداشت روستای ملاکلا و روستای نجارکلای قدیم بوده و همچنین انجام هماهنگی های لازم جهت کلنگ زنی ساختمان اورژانس 115 شهرستان بوده که در هفته دولت کلنگ زنی خواهد شد.

 یداله پور در ادامه گزارش خود از بهره برداری تعریض و 4 خطه سازی راه ارتباطی سیمرغ به قائمشهر در حوزه این شهرستان اشاره داشت و گفت باتوجه به اینکه یکی از محورهای اصلی توسعه این شهرستان تعریض و 4خطه سازی راههای ارتباطی آن با شهرستان های مجاور می باشد تصریح کرد : در همین راستا محور سیمرغ به جویبار در دهه فجر سال گذشته کلنگ زنی شد و با سرعن خوبی در حال پیشرفت می باشد و همچنین محور سیمرغ به بهنمیر نیز در اولین روز از هفته دولت کلنگ زنی شد .

وی در ادامه به موضوع استقرار ادارات و کلنگ زنی ساختمان اداری 5 واحدی شهرستان و نیز ساختمان اداری بهزیستی شهرستان در هفته دولت سال جاری و همچنین در دست اقدام بودن ستخنمان بخشداری تالارپی اشاره داشت  .

فرماندار شهرستان سیمرغ با اشاره به این موضوع که محور دیگر رشد و توسعه شهرستان موضوع کشاورزی می باشد اظهار داشت : شغل اکثر مردم شهرستان سیمرغ کشاورزی است و در همین راستا اقدامات خوبی در دولت تدبیر و امید در شهرستان سیمرغ انجام شد که از جمله آن می توان به اجرای طرح تسطیح اراضی  462.5 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان اشاره داشت و این درحالیست که در طول این سال ها تنها 300 هکتار تسطیح اراضی گردیده بود و انجام تسطیح یکپارچه سازی اراضی  1000 هکتار از اراضی شهرستان را بنا به پیگیری های بعمل آمده با جهاد کشاورزی به مردم شهرستان  نوید داد.

وی در ادامه به حفر یک حلقه چاه آبرسانی با دبی 50 لیتر در ثانیه جهت رفع مشکل کم آبی و همچنین تأمین اعتبار 25 میلیارد ریال جهت اصلاح و توسعه شبکه ابرسانی شهری ، رینگ برق شهرستان با شهرستان های مجاور با اعتبار 11 میلیارد ریال ، اتمام ورشگاه 5000 نفری زیارکلا با تامین اعتبار 56 میلیارد ریال بعنوان اهم اقدامات دولت تدبیر و امید در شهرستان سیمرغ نام برد .

فرماندار شهرستان سیمرغ در خاتمه به موضوع برپایی نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان سیمرغ اشاره داشت و اظهار کرد : این نمایشگاه از ساعت 9 الی 20 با 14 غرفه جهت بازدید عموم در بلوار معلم جنب آتش نشانی دایر می باشد .

 

ایران دولت شیعه نماز جمعه افکار عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر