کد خبر: 404912 A

نماینده ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد ؛

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ٬گفت: ظرفیت های خوبی در استان وجود دارد که می توان با ارتباط خارجی به این ظرفیت ها اضافه کرد که در حال حاضر این ارتباط در مازندران کمتر دیده می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری ، علی اصغریوسف نژاد در نشست شورای اداری استان که با حضور وزیر ارتباطات در استانداری مازندران تشکیل شد٬ اظهار داشت:  اتحاد و همدلی مدیران استانی و شهرستانی فضای خوبی را در استان رقم زده است.

وی افزود: برخی از مشکلات استان نیاز به تامین اعتبار ندارد بلکه نیازمند حکمی است که می تواند برخی از گره ها را بگشاید.
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ٬گفت: ظرفیت های خوبی در استان وجود دارد که می توان با ارتباط خارجی به این ظرفیت ها اضافه کرد که در حال حاضر این ارتباط در مازندران کمتر دیده می شود.
یوسف نژاد از دریای خزر به عنوان یک ظرفیت خدادادی خوب نام برد و افزود: ازدریای خزردرزمینه  استفاده از کشورهای همسایه وتجارت با کشورهای سی ای اس استفاده نشده است درکشور۸ منطقه به عنوان منطقه آزاد از سوی مجلس شورای اسلامی به دولت معرفی شده است که  یکی از مناطق آزاد حق استان مازندران است.
وی با اشاره به انتقال آب دریای خزر٬ گفت:در این زمینه باید حساس تر و  کارشناسی تر برخورد کرد ومسائل تخصصی تر دنبال شود دراین موضوع مهم کوتاهی بخشودنی نیست.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ٬افزود: کشاورزی و اموردام استان از پتانسیلهای بالایی برخوردار است ولی از ظرفیتهای گردشگری تا کنون به خوبی استفاده نشد این در حالی است که در حالی که  مازندران در زمینه گردشگری می تواند پایلوت باشد.
یوسف نژاد مشارکت مردم در امور عمرانی ،سیاسی ،اجتماعی را بسیار خوب عنوان کرد و ادامه داد: دولت از این پتانسیل ها می تواند به خوبی بهره گیری کند٬ همچنین استفاده از ظرفیتهای خالی شهرکهای صنعتی با سرمایه گذاری اندک می تواند زمینه اشتغال را فراهم کند.
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با تاکید برفعال شدن صنایع بزرگ ،کوچک و متوسط در استان ٬ عنوان کرد: با راه اندازی این واحدهای تولیدی می توان تحول خوبی در استان ایجاد کرد.
وی افزود: مردم مازندران در بسیاری از مسائل از قبیل اجتماعی٬ سیاسی و حتی عمرانی مشارکت خوبی دارند بطوریکه در برخی از روستا با بودجه مردمی پروژه عمرانی راه اندازی می شود.

در این مراسم شکل گیری دولت الکترونیک با حضور وزیرارتباطات کلید خورد.

 

اشتغال تجارت دریای خزر مجلس شورای اسلامی ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر